Ücretli instagram Takipçi Hizmeti

Ücretli instagram Takipçi Hizmeti

Ücretli instagram Takipçi Hizmetiücretli instagram takipçi hizmeti

ücretli instagram Takipçi Hizmeti

ücretli instagram takipçi hizmeti Çağımızın en önemli unsurlarından biri haline gelen sosyal medyada artık neredeyse hepimizin hesabı var denebilir. Birçok sosyal ağ mevcut fakat bunlardan en önce gelenlerinden biri fotoğraf ve video paylaşabildiğiniz, başkalarının profillerini takip edip fotoğraflarına beğeni atabildiğiniz instagram.

                    instagram ilk çıktığı zamandan bu yana oldukça büyük bir yol kat ederek oldukça popüler bir uygulama haline geldi ve aynı tarzda çıkan tüm rakip uygulamaları da geride bırakmayı başardı. instagram a hepimizin bildiği üzere fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz aynı zamanda arkadaşlarınızın profillerini de takip edebilir onların paylaştıkları fotoğraf ve videolara yorumlarınızı veya beğenilerinizi bırakabilirsiniz.

                  instagram bu kadar popüler olduktan sonra profiller arası bir takipçi yarışı da başlamış bulundu. Kimin daha çok takipçisi olduğu çok önemli bir hal almaya başladı. İnsanların sosyal yaşamlarının, ne kadar çevreleri olduğunun kolayca takip edilebildiği insatgramın bazı hileleri de yok değil. Bizim size bugün bahsetmek istediğimiz konu ise ücretli instagram takipçi hizmeti. Günümüzde birçok site bu hizmeti vermektedir. Sitelere ödenen bir miktar para karşılığı sizlere takipçi satılmaktadır. Fakat birçok site bunu insanları dolandırmak adına kullanmakta verdiği takipçileri daha sonra geri almaktadır. Ayrıca bazı siteler sizlere bot takipçiler satmaktadırlar. Bu durumda da profiliniz gerçeklikten çıkar ve hile yaptığınız kolayca anlaşılır. Ama birçok insan haklı olarak hile yaptıklarının anlaşılmasını istemezler.

Ücretli instagram Takipçi Hizmeti

Bizim sistemimiz ise ücretli instagram takipçi hizmeti vermektedir. Tüm takipçilerimiz Türk takipçilerdir ve tüm profiller gerçektir. Sistemimiz sizlere asla bot takipçi sağlamaz. Ayrıca fiyatlarımızda diğer birçok siteden uygundur ve verilen takipçiler asla geri alınmaz.

Sistemimizde;

100 takipçi -10 TL

200 takipçi -15 TL

500 takipçi -30 TL

1000 takipçi – 50 TL’dir. Güvenli ödemenizi yaptıktan 1 saat içerisinde takipçileriniz profilinize ulaşmış olur. Takipçiler az önce de belirttiğimiz gibi %100 Türk profillerden oluşmaktadır. Sizlerde kaliteli bir hizmet için sistemimizi seçebilirsiniz. Eğer ki instafenomeni.com’u tercih etmişseniz kaliteli hizmet alıyorsunuz demektir

20 Ocak 2016
Ücretli instagram Takipçi Hizmeti için yorumlar kapalı
8.620 kez görüntülendi