Steam’de Nasıl Hesap Oluşturulur?

Steam’de Nasıl Hesap Oluşturulur?
Steam'de Nasıl Hesap Oluşturulur?

Steam Nedir?

Steam; Valve Corporation kadar tasarlanan bir çeşitlilik oyun irtibat platformudur. Fazla oyunculu olan bu platforma üye olmak ücretsizdir. Play bölümünde tekrar ücretsiz olarak erişebileceğiniz pek fazla oyunun da bulunduğu  Steam’de oyun satın olmak isteyen kullanıcılar için de ahenkli olarak kampanyalar ve indirimler uygulanır. Kutulu oyunlardan fazla daha uygun fiyatlara sahip olunabilen bu platform 30.000’den artı oyun içerir. Oyun tutkunları göre en sık seçim edilen yöntemlerden biri olan Steam’in dilekçe içi kullanımı da son derece pratiktir. Sıkça düzenlenen kampanyalar doğruca dilediğiniz oyunları uygun fiyatlara satın alabileceğiniz Steam hesabı nasıl açılır konusunu gelin birlikte inceleyelim.

Steam’den üç yeni deneyde kullanılan işlev

Steam Hesap Oluşturma

Uygulamayı ilk kez kullanacaklar için Steam nasıl hesap açılır peyderpey anlatımı:

Steam’ın resmi sayfası olan https://store.steampowered.com ‘ a girerek sol üst köşede bulunan üç noktalı denetleme paneline tıklanır. Steam’e Katılın’ butonu ile karşınıza meydana çıkan yönergeleri takip ederek bir kaç adımda Steam hesap oluşturma işleminizi başlatabilirsiniz. Mailinize gelen aktivasyon linkine tıklamanız ile birlikte hesabınız kullanıma hazır ışık halkası gelecektir. 13 yaş ve üzerinde olan cümbür cemaat bu  platformda hesap oluşturabilir, dilediği oyunları oynayabilir. 28 ayrı dili destekleyen Steam’i dilediğiniz dilde kullanabilirsiniz.

 Steam Hesabı Püf Noktaları

 Mevcut hesabınıza diğer bir bilgisayardan antre yerine getirmek istediğinizde kullandığınız e-posta adresinize bir mail gelir. Bu maile tasdik vermeden diğer bir platformdan Steam hesabınıza erişim sağlayamazsınız.

Hesapların yüksek emniyet önlemleri ile korunduğu Steam’de aile paylaşım platformu da bulunur. Steam Aile Kütüphanesi paylaşımı ile dilediğiniz oyunları kütüphanenize yükleyip, dilediğiniz kişilerin oynamasına izin verebilirsiniz. 10 ayrı aygıt ve 5 farklı hesaba kadar izin veren bu Steam Aile Kütüphanesi doğru sevdiklerinizle keyifli oyunları müşterek oynayabilirsiniz.

Steam’ın Birbirinden Benzersiz Özellikleri

Steam durmadan yeni güncellemeler ve özelliklerle desteklenir. Mobil cihazlarınızdan da erişim sağlayabileceğiniz bu başvuru ile dilediğiniz her tarafta aralıksız oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.Geliştirme aşamasındaki yüzlerce oyuna herkesten önce ulaşıp kimsenin görmediği oyunları birincil siz keşfedebilirsiniz. Etkin sohbet odaları tamamen yeni insanlarla tanışarak oyunlar hakkında sohbet edebilir, hafıza alışverişinde bulunabilirsiniz.

Steam’ı üstüne atmak için tıklayın.

Önceki HaberYouTube’tan Yorum Geçmişini Görebilme İşlevi Sonraki HaberTüm Telefonlara Tek Herif Şarj Cihazı İsteği

18 Ocak 2020
2 kez görüntülendi