RAM canavarı telefon yola çıktı

RAM canavarı telefon yola çıktı

Bugün bir telefonda bulabileceğiniz en yüksek RAM miktarı 12GB, ama Black Shark 3 baştan sona yakında 16GB RAM’e sahip bir telefonunuz olabilir.

Windows Update, çökertmeyecek 2020011316383937872.jpg

Twitter’da isabetli tahminleriyle bilinen @Sudhanshu, telefonun 16GB RAM ile geleceğini söyledi. Telefonun 16GB RAM’e sahip ilk telefon olup olmayacağı, muhakkak ne vakit çıkacağına ast. Bir süredir konuşulan Black Shark 3’ün MWC 2020’de tanıtılma ihtimali var.

Oyun telefonları bolca RAM’e gereklilik duyduuğndan Black Shark’ın 16GB RAM ile fayda sağlayacağını söyleyebiliriz. bununla birlikte modern PC’lerden (fazla daha) güçsüz olan telefonlarda bu değin fazla RAM’in bulunması, yazılımlardaki optimizasyonların yetersiz olması gibi bazı eleştirilere yol açabilir.

Black Shark 3’ün 5G temas desteği de sunması bekleniyor. Bu Nedenle telefon, Samsung’un beklenen Galaxy S20 serisi ve OnePlus 8 Pro ile ciddi bir biçimde yarışabilir. Muhakkak Black Shark 3’ün oyunculara yönelik ayırt edici bir tasarımı olacaktır ve bu, herkesin ilgisini çekmeyebilir.

Tüm bunlar şimdilik birer dedikodu olsa da, 12GB RAM çıtasının yükseldiğini görmek sürpriz olmayacak. Çoğu kullanıcı için bu dek RAM’in bir anlamı olmasa da, 2020’nin sonlarına doğru üstteki düzey telefonların 16GB RAM sunduklarını görebiliriz.

Önceki HaberJaponlar, Tuvalet Kağıdından Kimlik Tespiti Yaptı!  

13 Ocak 2020
4 kez görüntülendi