Programsız İnstagrama Pcden Fotoğraf Yükleme

Programsız İnstagrama Pcden Fotoğraf Yükleme

Instagram’da fotoğrafları kaydetmek için doğrudan bir yol olmadığını biliyoruz. Fotoğraflardaki telif hakkını korumak için Instagram, birinin fotoğrafını doğrudan uygulamadan kaydetmenize izin vermiyor. Bu bir acı olsa da, insanların çalışmalarınızı çalmasını önlemek için unutmayın.

Herhangi bir kullanıcıdan görüntü almak için ilişkilendirilmemiş Instagram sitelerini kullanın. Sizin için çalışan bir site seçmek için “kullanıcı Instagram fotoğraflarını indir” için çevrimiçi arama yapın. Bu siteler, herhangi bir kullanıcı adına arama yapmanıza ve fotoğraflarınızı sıkıntı çekmeden kaydetmenize olanak tanır. İstediğiniz kullanıcıyı bulun, sonra resmin üzerine tıklayın. Sayfanın alt kısmında “Resim Kaydetme” yapmanıza izin veren bir düğme olacak.

Arkadaşlarınızın fotoğraflarına erişmek için fotoğraf tasarrufu uygulamaları indirin. Uygun uygulamaları bulmak için “Instagram Kaydet” kelimesini aratın. Hem Android hem de iOS telefonlarında kullanılabilen bu uygulamalar, Instagram hesabınıza giriş yapmanızı ve “erişim” yapmanızı ister. Onlara erişime izin verdikten sonra, fotoğraf akışınızdaki tüm fotoğrafların yanı sıra Instagram arkadaşlarınızın fotoğraflarını tıklayıp indirebilirsiniz. Bu uygulamaların çoğu ücretsizdir.

Instagram.com’u Kullanarak Resimleri Kaydetme

Kaydetmek istediğiniz fotoğrafı bulun. Instagram.com yalnızca mevcut arkadaşlarınızdan gelen fotoğrafları görüntüler ve Keşfet butonu sizin diğer fotoğraflarınıza izin vermez. Yine, bu, diğer fotoğrafçıların telif hakkını korumak içindir.

Belirli sayfadaki indirmek istediğiniz fotoğrafa gidin. Kaydetmek istediğiniz fotoğraf için genellikle resmin sağ köşesinin altında veya “Açıklamalı” bölümünün sağındaki gri elipsleri (…) tıklayın. “Uygunsuz Olarak Rapor Et” ve “Fotoğraf Sayfasını Görüntüle” seçenekleri görünecektir. “Fotoğraf Sayfasını Görüntüle” yi tıklayın.

Firefox’ta, resmi “Arka Plan Görüntüsü” ile izole edin. Resmi sağ tıklayın ve “Arka Plan Görüntüsünü Göster” seçeneğini seçin. Bu, fotoğrafı sadece münhasır olarak gösteren yeni bir sayfa açılacaktır.

17 Mart 2017
Programsız İnstagrama Pcden Fotoğraf Yükleme için yorumlar kapalı
104 kez görüntülendi