Kapatılan İnstagram Hesabı Geri Nasıl Açılır?

Kapatılan İnstagram Hesabı Geri Nasıl Açılır?

İnstagram hesabı aç sayfasına girince kendi hesabınızı açmak konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Bunun nedeni instagram hesabınızın sistem tarafından kapatılması olabilir. Bu yazımızda böyle bir durum karşısında veya kendi isteğiniz ile kapatmış olduğunuz instagram hesabınıza giremiyor olma durumunuzda neler yaparak instagram hesabınızı geri açabileceğinizi anlatacağız.

İnstagram hesabım instagram tarafından kapatıldı, ne yapmalıyım?

İnstagram hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınız zaman “Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır” şeklinde bir hata ile karşılaştıysanız İnstagram hesabı açtıktan sonra paylaşmış olduğunuz spam sayılabilecek gönderiler sebebiyle sistem hesabınızı kapatmış demektir. Peki bu durumda neler yapmanız gerekiyor?

  1. Böyle bir olayla karşılaştığınızda farklı bir bilgisayardan ya da telefondan oturum açmaya çalışın. Giriş yapabiliyorsanız sorun sizin telefonunuzda demektir.
  2. Telefonunuzdan uygulamayı silip yeniden kurun ve oturum açmayı deneyin. Yine giriş yaparken sorunla karşılaşıyor ve aynı hatayı almaya devam ediyorsanız üçüncü aşamaya geçin.
  3. İnstagram ile iletişime geçerek hesabınızın yeniden açılmasını istediğinize dair help instagram bölümündeki yetkilileri bildirmeniz gerekiyor.

Bu linke girip sorununuzu yazdığınızda instagram hesabı açma konusunda size yardımcı olacaktır.

İnstagram hesabımı kendim sildim, açamıyorum, ne yapmalıyım?

Hesabınızı sildikten sonra İnstagram hesabı aç kısmından giriş yapmayı deniyorsunuz ancak hesabınıza erişim sağlayamıyorsunuz. O halde hesabınızı geri açamazsınız. Hesabınıza dair bütün bilgileriniz kalıcı olarak silinmiştir. İnstagram’da adınızı hala görebiliyorsanız bile o da birkaç gün içinde silinecektir. Kalıcı olarak silmiş olduğunuz hesapta kullandığınız mail adresini tekrar kullanarak yeni bir hesap açabilirsiniz.  Aynı kullanıcı adını kullanmadan kendinize başka yeni bir kullanıcı adı seçmeniz gerekiyor.

İnstagram hesabı kapatılan ya da instagram hesabını silen okuyucularımız için hesaplarını nasıl geri açacakları konusunda bilgiler verdik.

 

 

 

07 Mart 2017
Kapatılan İnstagram Hesabı Geri Nasıl Açılır? için yorumlar kapalı
163 kez görüntülendi