İnstagram Gizli Mesaj Kutusu Nasıl Açılır?

İnstagram Gizli Mesaj Kutusu Nasıl Açılır?

İnstagramda mesaj okuma kısmı olduğunu birçok kişi bilmiyor veya daha önceden hiç denememiş. İnstagram gibi popülerliği her geçen gün artan bir uygulama için ise bu özelliğin kullanımı uygulamayı kullananlar tarafından merak edilen bir fonksiyon haline geldi. İnstagram uygulaması ilk çıktığı zamanlarda fotoğraf paylaşma uygulaması olarak öne çıkarken, bugün bahsettiğimiz instagram uygulaması bir çok yeni özelliği ile fotoğraf ve video odaklı olmak üzere, birçok farklı özelliği olan bir uygulama. Sonradan güncellenen özelliklerden bir tanesi de instagram direk mesaj özelliği. Direk mesaj özelliği ile instagram üzerinden istediğiniz kullanıcıyla iletişime geçebilir. O kişiye fotoğraf atabilir ve yazışabilirsiniz.

İnstagramda mesaj okuma nasıl yapılır?

İnstagramın mesaj bölümü anasayfada takip ettiğimiz kişilerin fotoğraflarını gördüğümüz yerde sağ üst tarafta yer alıyor. Sağ üst kösedeki mesaj butonuna tıkladığımızda açılan sayfada dilediğiniz kişi ile instagram direk mesaj özelliği üzerinden yazışabilir, birbirinize fotoğraf gönderebilirsiniz. Son güncellemeleri ile birçok kişi tarafından beğenilen uygulama en çok indirilen uygulamalar listesinde de zirveyi zorlamaya başladı. İnstagram uygulamasının kendi resmi sitesinden duyurulan haberlere göre yarım milyar kişinin instagram hesabı bulunuyor. İnstagram uygulaması ise son güncellemelerle getirdiği 24 saat süreyle görülebilen anlık fotoğraf paylaşım özelliği instagram hikaye ve canlı yayın özelliği ile daha çok kullanıcıya ulaşma niyetinde. Akıllı telefonlardan appstore veya googleplay üzerinden instagram indirmek mümkün. İnstagram mesaj okuma özelliği ise en çok sevilen özelliklerden bir tanesi.

Uygulamanın ücretsiz olması ve birçok uygulamanın özelliğini tek bir uygulamada sunması instagramı cazip yapan sebeplerden birkaçtanesi. Bu uygulamanın popüler olması ise biraz da ünlü kişiler sayesinde. Günümüzde birçok sanatçı, sporcu, şarkıcı, futbolcu, siyasetçi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanıyor. Ünlüler instagram mesaj okuma ile takipçileriyle muhabbet edebiliyorlar.

 

25 Şubat 2017
İnstagram Gizli Mesaj Kutusu Nasıl Açılır? için yorumlar kapalı
113 kez görüntülendi