İnstagramdaki Mesaj İsteklerini Nereden Görebilirim?

İnstagramdaki Mesaj İsteklerini Nereden Görebilirim?

İnstagram Mesaj İstekleri

İnstagram mesaj istekleri nerede diye merak ediyorsanız bu yazıda aradığınız cevabı bulacaksınız. Aslında birkaç basit adımla siz de mesaj isteklerinizin nerede olduğunu ve bunlara nasıl ulaşıp, okuyabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İnstagram bilindiği gibi son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri. İnstagram uygulaması da kullanıcı isteklerini göz önünde bulunarak, kullanıcıları rahatsız edeceğini düşündüğü, gizlilik politikalarına bağlı kalarak size gelen mesajları anında mesaj kutunuza aktarmıyor. Birisi size mesaj gönderdiği zaman önce bunu istek olarak mesaj kutunuzda görüyorsunuz ve mesaj istekleri kısmından mesajı okuyup eğer cevap vermek isterseniz mesajı kabul ediyorsunuz. Böylece instagram sizi istenmeyen rahatsız edici mesajlardan bir bakıma uzak tutmuş oluyor.

İnstagram da mesaj isteklerine nasıl ulaşacağınıza gelecek olursak, birkaç basit adımda ulaşabileceğiniz aslında nerede olduğunu bildiğiniz ancak bulamadığınız bir bölümde mesaj isteklerine ulaşabilirsiniz. İnstagram uygulamasına girdiğinizde sağ üst köşede mesajlarınıza ulaşabileceğiniz bölüme giden ok şeklinde bir sembol göreceksiniz. İnstagram mesaj isteklerinize buradan ulaşabilirsiniz. Eğer mesaj istekleriniz varsa mesajların en üst kısmında 1 mesaj isteği gibi bir uyarı göreceksiniz bu mesaj isteğine tıklayarak size atılan mesajı görebilir. Cevaplamak istemeniz durumunda gene buradan yazabilir ve mesajı kabul edebilirsiniz. Size gelen mesajı cevapladığınız anda mesaj kutunuza bu yazışma düşecektir bu andan itibaren tekrar mesajı kabul etmenize gerek kalmayacaktır. Eğer mesajı cevaplamak istemez iseniz mesajı engelleyebilir veya direk silerek göz ardı edebilirsiniz.

İnstagram mesaj isteklerine ulaşmanın dışında son güncellemeler ile en çok indirilen uygulamaların başında geliyor. Bu uygulamanın bu kadar popüler hale gelmesinde ünlü isimlerin de instagram hesaplarının olması ve buradan hemen hemen her gün takipçilerine ulaşmaları oluyor. Bu sebeplerden dolayı artık hemen hemen herkesin bir instagram hesabı var.

08 Mart 2017
İnstagramdaki Mesaj İsteklerini Nereden Görebilirim? için yorumlar kapalı
1.882 kez görüntülendi