İnstagramda Takipçi Kasma

İnstagramda Takipçi Kasma

İnstagramda Takipçi Kasma

Sosyal medya ağlarından biri olan İnstagramda popüler olmak istiyorsanız hile programlarına başvurabilirsiniz. instagramda takipçi kasma yöntemleriyle takipçi sayınızı arttırabilir beğeni ve görüntülenme sayınızı arttırabilir, onlarca yoruma sahi olabilirsiniz.

instagramda takipçi kasma işlemini gerçekleştirmek için bu alanda hizmet veren bir uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz ya da web siteye başvurmanız gerekmektedir. Her iki seçenekte de kişisel instagram hesap kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer güvenilir bir site seçerseniz, sistem kontrolünüz dışında her hangi beğeni ya da takip işlemi yapmayacaktır.

Akıllı telefona indirilen instagramda takipçi kasma uygulamaları genellikle jeton adı verilen sistemle gerçekleşmektedir. İster jeton kazan bölümünden beğendiğiniz fotoğraf başına 1, takip ettiğiniz hesap başına 4 jeton alacak şekilde jeton kazanabilir, ister jeton al seçeneğinden TL üzerinden hesaplanmış jeton paketlerinden birini satın alabilirsiniz. Ardından edindiğiniz jetonları, ister takipçi satın almada, ister beğeni almada, ister görüntülenme seçeneğinde kullana bilirsiniz. Takipçi sistemi her 10 jetona 1 takipçi elde etme, her 2 jetona 1 beğeni elde etme sistemi ile gerçekleşmektedir.

Web site üzerinden girilen İnstagramda takipçi kasma uygulamaları paket seçenekleri ile gerçekleşmektedir. İster beğeni ve takibi bir olduğu paketi, ister sadece beğen, paketini, ister sadece takipçi paketini kredi kartı bilgileriniz ile satın alabilirsiniz. Satın alınan paket yaklaşık 10 dakika içerisinde instagram hesabınıza takipçi ya da beğeni olarak dönecektir.

15 Mart 2017
İnstagramda Takipçi Kasma için yorumlar kapalı
54 kez görüntülendi