İnstagramda Profilinize Bakanları Nasıl Görürsünüz

İnstagramda Profilinize Bakanları Nasıl Görürsünüz

Türkiye’de diğer sosyal ağlardan daha aktif hale gelen ve bireylerin vakitlerinin neredeyse çoğunluğunu geçirdikleri sosyal ağlardan bir tanesi İnstagram olarak bilinmektedir. Yeni popüler olmasına rağmen kısa sürede diğer sosyal ağların açık ara önüne geçen ve her gün kullanıcı sayısını daha fazla arttıran İnstagram’da kullanıcıların daha hoş vakit geçirmesi adına birbirinden farklı uygulamalar ve programlar yer almaktadır. Önceleri Facebook’ta popüler olan şimdilerde ise İnstagram da da kullanıcıların merak ile araştırdıkları profilime kim bakmış uygulamaları ile kişiler ana sayfalarına kimlerin göz attığını görebilmektedir. İnstagram profilime bakanları görme uygulamaları ve hesaplar ile kullanıcılar, takipçilerinden ya da tanımadıkları kişilerden kimlerin profillerine baktıkları hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar.

UYGULAMALAR İLE PROFİLİNE BAKANLARI ÖĞRENMEK MÜMKÜN

İnstagram profilime bakanları görme işlemleri içerisinde en yaygın olanları, bu tür işlemler adına hizmet veren uygulamalar olarak bilinmektedir. İnternette yer alan birbirinden farklı profilime kim bakmış uygulamaları ile kullanıcılar, gün içerisinde profillerinde kimlerin vakit geçirdiklerini görebilmektedirler. Profil sayfası açık olan kullanıcılar ise bu sayede hangi tanımadıkları kullanıcıların hesaplarını takip ettiklerini öğrenebilmektedirler. Bu tür hizmet veren uygulamalara İnstagram kullanıcı isimleri ve şifreleri ile giren bireyler, kolayca kişiler hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler.

Ancak İnstagram profilime bakanları görme uygulamalarının bazılarının günümüzde doğru sonuçlar vermediği ortaya çıkmış durumdadır. Kişilerin İnstagram hesaplarına girerek, profiline bakanları görmede yanlış sonuçlar ortaya çıkaran bu tarz siteler ise kullanıcıları yanıltmaktadır. Bu noktada profiline bakanları görmek isteyen bireylerin öncelikli olarak doğru bir uygulamayı tercih etmelerinde fayda bulunmaktadır. Kimi sosyal hesap uzmanları, İnstagram profiline bakma uygulamalarının hiçbirisinin doğruyu yansıtmadığını söylese de bu konuda hizmet veren birkaç güvenilir uygulama da yer almaktadır.

17 Mart 2017
İnstagramda Profilinize Bakanları Nasıl Görürsünüz için yorumlar kapalı
53 kez görüntülendi