İnstagramda Neden Mesaj Varmış Gibi Gözüküyor?

İnstagramda Neden Mesaj Varmış Gibi Gözüküyor?

İnstagramda Mesaj Okuma

İnstagramda mesaj okuma işlemini yapmak için normalde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Hatta bazen instagramdan kaynaklanan hatalar nedeni ile gelen bir mesajınız olmasa bile dm mesaj kutusunda size gelen ve 1 yazılı olarak sürekli ekranda asılı duran bir mesaj olduğunu düşünürsünüz.  Sadece düşünmez öyle görürsünüz. Çünkü gördüğünüz gerçektir. İntagram kaynaklı bir sorun nedeniyle bazen sıkıcı bir hal alacak düzeyde gerçekleşen bu durum size gelen ve içi boş olan bir mesajdan kaynaklanmaktadır.

İnstagramda mesaj okuma maksadı ile dm kutusuna girdiğinizde arayıp tarayıp size gönderilmiş herhangi bir mesaj bulamıyorsanız eğer sakın sinirlenmeyin ya da sakın sizden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüp instagram ayarları ile oynamayın. Bilgisayar ayarlarınızı da yok yere kurcalayarak işi iyice içinden çıkılmaz hale getirmeyin. Çünkü açtığınız halde içinde bir şey göremediğiniz dm kutusu gerçekten boş olabilir. Size gelen o mesaj teknik bir hata sebebi ile intagram tarafından gönderilmiş bir mesajdır ve gerçekte instagram da böyle bir tutum içinde değildir. Ancak tamamen intagram uygulamasının telefonunuzdaki durumu ile ilgili gelişen bir durum söz konusu olmuştur.

İnstagramda mesaj okuma eyleminin bir komediye dönüşmesine neden olan ve gerçekte olmayan dm kutusunda asılı duran 1 yazılı mesajınızın aklınızı bulandırmasına izin vermek istemiyorsanız bu kutuyu tıkladıktan ve herhangi bir mesaj bulamadıktan sonra bu durumdan kurtulmak için başvurmanız gereken en doğru yol telefonunuzdaki instagram programından çıkış yapmaktır. İnstagram hesabınızı kapatıp çıktıktan sonra yeniden giriş yaparak instagrama bağlanmanız halinde daha önceki girişlerinizde girdiğiniz ve sürekli olarak dm kutusunda görülen ancak ulaşamadığınız 1 yazılı mesajın kaybolduğunu göreceksiniz. Bu durumu her yaşamanızda aynı yolu izleyebilirsiniz.

 

10 Mart 2017
İnstagramda Neden Mesaj Varmış Gibi Gözüküyor? için yorumlar kapalı
69 kez görüntülendi