Instagram’da En Çok Takip Edilen Hesaplar Hangileri?

Instagram’da En Çok Takip Edilen Hesaplar Hangileri?

Instagram’da En Çok Takip Edilen Hesaplar Hangileri?

Instagram, son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından birisi. Televizyon kanallarından, ünlülere kadar birçok kişi Instagram hesabına sahip. Bu hesapların en çok takipçiye sahip olanları tabi ki ünlüler.

insstagramda-en-cok-taip-edilen-unluler
İlk sırada Instagram’ın kendi hesabı geliyor. 193 milyon takipçiyle bayrağı devredecek gibi de gözükmüyor. İkinci sırada ünlü pop sanatçısı Selena Gomez 101 milyon takipçi ile adından söz ettirmeyi başarmış durumda. Üçüncü sırada 1989 doğumlu sanatçı Taylor Swift yer alıyor. 92 milyon takipçiyle ikinciliği Selena Gomez’e yakın bir tarihte bırakmış durumda. Dördüncü sırada 86,5 milyon takipçi ile dünya starı Beyonce yer alıyor. Çocuğuyla verdiği şirin mi şirin pozlarla ne kadar tatlı bir anne olduğunu da gösteriyor. Beşinci sırada 86,2 milyon yine genç sanatçılardan olan Ariana Grande yer alıyor. Altıncı sırada 85 milyon takipçisiyle adından çokça söz ettiren ünlü Kim Kardashian yer alıyor. Popüler fotoğrafları ve evliliği ile adından söz ettiren ünlü isim,

instagram-fenomenleri

Instagramda en çok takip edilen hesaplar arasında da yerini almış durumda. Yedinci sırada 76 milyon takipçi ile Kim Kardashian’ın kardeşi Kylie Jenner yer alıyor. Son zamanlarda ünü daha da artan Kylie, daha üst sıralara çıkacak gibi duruyor. Kylie, yedinci sıraya çıkmadan önce bu sırada Justin Bieber yer alıyordu. Fakat sanatçı Instagram hesabını kapattı. Sekizinci sırada Kylie Jenner’ın kardeşi olan Kendall Jenner, 67,3 milyon takipçi ile yer almakta. 67,2 takipçi ile ünlü şarkıcı Nicki Minaj dokuzuncu sırada. Onuncu sırada ise 79,2 milyon takipçi ile dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo yer alıyor. Daha sonra Natgeo hesabı, Neymar, Dwayne Johnson, Khloe Kardashian gibi ünlü isimler geliyor.
Instagram hesabı sahibiyseniz siz de bu ilk sıralardaki ünlü isimleri takip edebilirsiniz. Türkiye’de ise Demet Akalın, Murat Boz, Gülben Ergen, Burcu Esmersoy en çok takip edilen isimler arasında. Neredeyse artık her ünlünün Instagram hesabına sahip olduğu bu dönem de siz de sevdiğiniz ünlü isimlerin hesaplarını takip edebilir, onların hayatlarına daha yakından şahit olabilirsiniz.

15 Ekim 2016
Instagram’da En Çok Takip Edilen Hesaplar Hangileri? için yorumlar kapalı
401 kez görüntülendi