instagramda en çok beğenilen video ve içerikleri

instagramda en çok beğenilen video ve içerikleri

instagramda en çok beğenilen video ve içerikleri

Dünya’nın ve ülkemizin en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olan instagram 2010 yılında iki girişimci tarafından Amerika Birleşik Devletlerinde kuruldu. Kurulması ile birlikte çok hızlı bir şekilde büyüme gösteren şirket 2012 yılında Facebook tarafından satın alınarak adından çok söz ettiren bir uygulama haline geldi.kalpli-instagram-fotosu

instagramda en çok beğenilen video ve içerikleri bulmanız mümkün, her gün milyonlarca fotoğraf yüklenen uygulama her geçen günde popülerliğini artırmaktadır. Instagram üzerinde ünlü sanatçıların, tanınmış yazarların ya da politikacıların günlük hayat içinde çektikleri resimleri veya özel anlarını mümkün olabilmektedir. Siz de hem bu fotoğrafları görebilmek hem de kendi çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilmeniz için öncelikle bir instgram hesabı  edinmeniz olacaktır. Instagram hesabı açmak için kullanıcı adı ve şifre belirledikten sonra tanımladığınız mail adresine gelecek aktivasyon mailine tıklamanız bu sayede hesabınız kullanıma açılacaktır. Diğer bir kolay yöntem ise eğer facebook hesabınız var ise ; facebook hesabı ile bağlan butonuna tıklayarak kısa yoldan instagram hesabı edinmeniz olacaktır.

evlilik

En Beğenilen Ünlüler:

Çektiğiniz resimlere filtreler ekleyerek onların göze daha hoş görünmesini sağlayabileceğiniz gibi, fotoğraflarınızı etiketlemek suretiyle daha çok kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Gelelim instagram üzerinde en çok beğenilen birkaç fotoğrafın tanıtımına; birinci sırada Kendall Jenner’ın kalp saçlı fotoğrafı geliyor,  instagram üzerinde tam 2,6 milyon beğeni alan fotoğraf gerçekten de beğeniyi hak ediyor.

13 Ekim 2016
instagramda en çok beğenilen video ve içerikleri için yorumlar kapalı
342 kez görüntülendi