İnstagramda Çoklu Fotoğraf Nasıl Paylaşılır

İnstagramda Çoklu Fotoğraf Nasıl Paylaşılır

Günümüzde İnstagram, diğer sosyal  ağlar arasında en çok kullanıcı sayısına sahip sosyal ağlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara göre daha geç ortaya çıkmasına rağmen, kısa sürede popülerliğini arttıran İnstagram her geçen gün özelliklerine bir yenisini etkileyerek, hem kullanıcılarını mutlu etmeye çalışmakta hem de güncelliğini koruyarak daha fazla kullanıcıya sahip olmayı amaçlamaktadır. En sok eklenen İnstagram çoklu fotoğraf paylaşma özelliği ise kullanıcılar tarafından son derece beğenilmiş durumdadır. Aynı anda fotoğraf paylaşma özelliği sunan çoklu fotoğraf paylaşım özelliği keyifli dakikaların art arda paylaşılmasında kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.

AYNI ANDA BİRDEN FAZLA FOTOĞRAF PAYLAŞMA ÖZELLİĞİ

İnstagram çoklu fotoğraf paylaşma uygulaması, kullanıcılarına aynı anda en fazla 10 taneye kadar görsel paylaşma imkanı sunmaktadır. Fotoğraflarının tamamını beğenen ancak hangisini İnstagram’da paylaşacağına kadar veremeyen kullanıcılar adına oluşturulan çoklu fotoğraf paylaşma özelliğine kullanıcılarına uygulamalarını güncelledikleri zaman kolaylıkla erişim sağlayabilmektedirler. Fotoğraf paylaşma butonundan aynı anda birden fazla fotoğrafın eklenmesi ile birlikte oluşturulan çoklu fotoğraf paylaşımı, beraberinde zevkli ve renkli görüntülerin de ortaya çıkmasına zemin oluşturmaktadır. Her geçen gün oluşturulan birbirinden farklı uygulaması ile kullanıcılarına yenilikler sunan İnstagram, çoklu fotoğraf paylaşım özelliği ile de bireylerin beğenisini kazanmış durumdadır. Uygulamaya ise fotoğrafları yüklemek son derece basittir.

 FOTOĞRAF İLE BİRLİKTE VİDEO DA PAYLAŞABİLME İMKANI

İnstagram çoklu fotoğraf paylaşma yeniliği ile birlikte kullanıcılar yalnızca fotoğraf değil videolarını da çoklu olarak paylaşabilme imkanı bulmaktadırlar. Aynı anda hem fotoğraf hem de video paylaşımının yapılabilmesi ise İnstagram’da yeni görüntülerin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Paylaşılan çoklu fotoğraf ya da videoları ise kullanıcılar ekranı sola kaydırarak kolaylıkla görebilmektedirler. Kısa süre içerisinde yeniliklerini güncelleyen İnstagramın çoklu fotoğraf paylaşma özelliği her ne kadar yeni olsa da kullanıcıların neredeyse çoğu bu uygulamaya alışmış durumdadır. Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan sosyal ağlardan bir tanesi olarak bilinen İnstagram, fotoğraf paylaşma özelliği ile ön plana çıkan bir sosyal ağ olduğu için, çoklu fotoğraf paylaşma özelliği de son derece amacına uygun olarak oluşturulmuş durumdadır.

17 Mart 2017
İnstagramda Çoklu Fotoğraf Nasıl Paylaşılır için yorumlar kapalı
65 kez görüntülendi