İnstagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme Nasıl Yapılır?

İnstagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda en çok kullanım alanına sahip olan instagram devamlı gelen yeni güncellemeleri ile kullanıcılarının yüzünü güldürürken, aynı zamanda istekleri de karşılayabilmektedir. Bu da kullanıcılar açısından instagramın kullanılma oranını bir hayli artırmaktadır. İnstagram hesabı açtıktan sonra ise kullanıcıların hali hazırda bir başka hesapları var ise, telefonlarına yükledikleri bu uygulamadan her seferinde çıkmak zorunda kalmaları ve her seferinde aynı işlemleri uygulayarak hesaplar arası geçiş yapmaları oldukça zor olmaktadır.

İnstagram’ın yeni gelen özelliği ise kullanıcıların bu durumunu düzeltmeye yönelik olmuştur. Çoklu hesap açma güncellemesi ile kullanıcılarında yüzünü güldürmeyi başaran instagram, bu sayede her seferinde çıkıp yapmak zorunda kalmadan, aynı sayfa üzerinden birden fazla hesaba ulaşma imkanı sağladı. İnstagram hesabı açtıktan sonra bu işlem üzerinden kolayca hesaplar arasında geçiş yapabileceksiniz ve bu özellik hem android hem de ios işletim sistemine sahip olan kullanıcılar yararlanabilecektir.

Peki instagram’ın yeni güncellemesi olan bu birden fazla hesap ekleme özelliği nasıl aktif hale getirilir şimdi onu öğrenelim.

İnstagram Birden Fazla Hesap Ekleme

İnstagram hesabı açtıktan sonra profilinize girin ve sağ üst köşede üç noktadan oluşan ayarlar butonuna tıklayın. Karşınıza gelen sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve en alt bölümdeki hesap ekle butonuna tıklayın. Hangi instagram hesabınızı eklemek istiyorsanız aynı ilk giriş sayfadaki gibi kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Bu işlemden sonra ise diğer hesabınız sayfanıza otomatik olarak gelecek ve ekranın üst kısmında görebileceksiniz. Bu yaptığınız işlemlerden sonra ise hesaplar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Bu işlemi ise profil sayfanızın üst kısmında gördüğünüz kullanıcı adı butonuna tıklayın ve oradan geçiş yapmak istediğiniz hesabınıza çıkış yapma işlemlerine gerek kalmadan geçiş sağlayabilirsiniz. Fakat unutmamak gerekir ki bu birden fazla hesap ekleme özelliği beş hesap ile sınırlıdır. Bu güncelleme ile bir oturumda en fazla beş hesap ekleyebileceksiniz. Telefonunuzda bu işlemleri gerçekleştiremiyorsanız Google play ya da app store’den güncellemenizi mutlaka yapmalısınız. Zira bu işlemleri yapmanız olanaksız hale gelecektir. Mevcut güncellemeyi gerçekleştirdikten sonra ise bu işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

03 Mart 2017
İnstagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
107 kez görüntülendi