instagramda Beğenilen Fotoğraflar Nerelerde Görülür?

instagramda Beğenilen Fotoğraflar Nerelerde Görülür?

instagramda Beğenilen Fotoğraflar Nerelerde Görülür?

Bilindiği gibi sosyal medya günümüzde neredeyse tüm bireylerin hayatlarını meşgul etmiş durumda. Günlerinin neredeyse tamamını sosyal ağlarda geçiren bireyler  her anlarını sosyal ağlarda sıkça paylaşmaya da devam ederek kendini bu şekilde bu büyük dünyanın bir parçası gibi hissediyor.  En çok kullanılan sosyal ağlardan birisi olan instagram ise günümüzde bireyler tarafından oldukça fazla tercih edilmekte.

instagram hesabı olmayan birey kalmadığı gibi, neredeyse herkes bu sosyal ağı aktif olarak kullanmakta hatta öyle ki bu sosyal ağı ticari amaçla kullanan bireyler bile oldukça artmış durumdadır. Genç yaşlı demeden neredeyse herkes instagram hesabı açmakta ve bu hesaplardan hayatlarını takipçilerine sunmaya özen göstermekteler.

instagram-begeni-gorme

Peki ya bu istagramda beğenilen fotoğraflar nerede gözüküyor diye soracak olursanız eğer:

instagram her geçen gün neredeyse düzenli aralıklarla güncellenmekte bu da kullanıcıların instagram’ın hızına yetişmesini zorlaştırmaktadır. instagram uygulamasını açtığınızda altta pek çok sekme bulunmaktadır.bu sekmeler sırasıyla ev yani ana ekran, büyüteç yani arama ekranı, fotoğraf yüklemek için bulunan sekme, kalp sekmesi ve kişinin profilinin yer aldığı sekmedir. Kalp emojisinin olduğu sekmeye tıkladığınızda sizin daha önce paylaştığınız görselleri beğenenler ya da sizi takip etmeye başlayan kullanıcıları görmeniz mümkün. Bu sekme üzerinde bulunan takip ve sen isimli iki kategoriden sen kısmına tıkladığınızda yukarı da belirttiğimiz bildirimler hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Yani beğenilen fotoğraflarınıza ya da size gelen takipçi isteklerine ulaşabilirsiniz. Takip sekmesine girdiğinizde ise sizi takip eden ya da sizin takip ettiğiniz kullanıcıların beğendiği fotoğraflara ulaşmanız mümkün. Sizde ekli olan kullanıcıların kaç saat ya da kaç dakika önce hangi fotoğrafı beğendiğini ve fotoğrafın ne olduğunu görmeniz kolayca mümkün. Bunların yanı sıra takipçilerinizden hangileri aynı anda hangi fotoğrafı beğenmiş bu bilgilere de ulaşabilirsiniz. Yani birbirini tanımayan iki farklı takipçiniz bir fotoğrafı beğendiyse eğer, hangi fotoğrafı beğendiğini ve onlar dışında fotoğrafı kaç kişinin beğendiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Kısacası zor olmayan birkaç adımdan sonra takipçi listenizdeki kişilerin kimlerin fotoğraflarını beğendiğini bulabilmeniz mümkün.

19 Ekim 2016
instagramda Beğenilen Fotoğraflar Nerelerde Görülür? için yorumlar kapalı
354 kez görüntülendi