instagramda Başkasının Beğendiği Fotoğrafları Görme

instagramda Başkasının Beğendiği Fotoğrafları Görme

instagramda Başkasının Beğendiği Fotoğrafları Görme

instagram kullanıcıları başkasının beğendiği fotoğrafı görme işlemi yapmak istemekte çok haklılar. Çünkü sosyal medya dediğimiz platform her geçen gün biraz daha gelişme ve ilerlemekte. Günümüz insanı fotoğraf çekmeyi ve bunları paylaşmayı çok sevmekte. Bunun en basit örnekleri gittiğimiz yerde çektirdiğimiz hatıra fotoğrafları. Çektiğimiz bu fotoğrafları instagram üzerinden takipçilerimizle buluşturmak istemekte hatta bazı kullanıcıların paylaşmış olduğu gönderiler “Keşfet” sekmesinde çıkmaktadır. Bu ve bunun gibi gelişmenin gerisinde kalmak istemeyenler ise instagram’daki püf noktaları öğrenmek istiyorlar. Bizler de sizlere instagram’da başkasının beğendiği fotoğrafı görme işleminin birkaç püf noktasını vereceğiz. Yapacağımız işlemler kullanılabilirlik açısından gayet kolay bir şekilde uygulama tasarımcıları tarafından hizmetimize sunulmuş bulunmakta.

instagram-diger-kullanicilarin-begenileri

Öncelikle bahsedeceğimiz yerden sadece sizin takip ettiğiniz kullanıcıların beğendiği fotoğrafları görebilirsiniz. Takip etmediğiniz kişilerin beğendiği fotoğrafları ve videoları göremezsiniz.

Bu konu hakkında aklınızdaki soru işaretlerini tamamen giderebilmek amacıyla adım adım açıklaması aşağıda açıklaması verilmiştir:

  1. İlk önce telefonumuzu bir wifi ya da mobil veriye bağlıyoruz.
  2. Daha sonra Instagram uygulamasını açarak ilk adımımızı tamamlamaktayız
  3. Instagram uygulamasını açtıktan sonra bildirimler butonuna basmamız gerekmektedir.
  4. Bildirim paneline girdikten sonra sol üst taraftaki “Takip Edilen” sekmesine basmamız gerekmektedir.

instagram-takip-edilenlerin-begenilerini-gorme

Burada karşımıza çıkan alan, takip ettiğimiz kullanıcıların beğendiği fotoğrafları bizlere göstermektedir. Bu alanda belirli sayıda kullanıcının bilgilerine erişilebilmektedir. Belirli bir süreden sonra erişim sağlanamamakta. Bu süre yoğunluğa bağlı olarak 1 – 2 saatte olabilir, 7 – 8 saatte olabilir.  Şu bilgiye aktaralım takip ettiğiniz kullanıcı beğendiği fotoğraf sahibinin hesabı gizliyse ve siz o hesabı takip etmiyorsanız instagram beğenilen paylaşımı görmeniz maalesef olanaksız. Ancak şu bilgiye aktaralım siz değerli okuyucularımız başkasının gönderilerini görebiliyorsanız, sizi takip eden kullanıcılar da yine aynı şekilde sizin beğenmiş olduğunuz resim ve videoları görüntüleyebilir.

Umarız bu yazımızda siz değerli okuyucularımızın instagram’da başkasının beğendiği fotoğrafı görme konusunda aklında kalan soru işaretlerini giderebilmişizdir. Yine başka bir sosyal medya ile ilgili püf noktasında görüşmek ümidiyle hoş çakalın.

 

 

20 Ekim 2016
instagramda Başkasının Beğendiği Fotoğrafları Görme için yorumlar kapalı
568 kez görüntülendi