İnstagrama Fotoğraf Yükleme Programı Kullanımı

İnstagrama Fotoğraf Yükleme Programı Kullanımı

İnstagrama Fotoğraf Yükleme Programı

İnstagrama fotoğraf yükleme programı kurarak bilgisayar üzerinden de instagrama fotoğraf yüklemek mümkün olmaktadır. İnstagram, ios, android ve Windows ipone yüklü telefonlardan kullanılabilen bir uygulamadır. Her ne kadar web sürümü olsa bile cep telefonlarında kullanılan mobil sürümünde yapılan bir çok aktivite web sürümünde yapılamamaktadır. Cep telefonlarında kullanılabilen instagram mobil sürümü ile fotoğraf yükleme, video kayıt etme gibi çok önemli iki işlem yapılmaktadır. Ancak bu iki işlem web sayfasından yapılamamaktadır. Bunun nedeni ise web sayfasının yazılımının bu işleme müsait olarak kurgulanmamış olmasıdır. Ancak bu durum kalıcı ve aşılmaz bir sorun değildir. Bazı özel uygulama ve yazılımlar sayesinde instagrama web sayfası üzerinden masaüstü bilgisayarlar, laptoplar aracılığı ile de fotoğraf  yüklemek mümkün olmaktadır. Ancak bu önemli işlemi yapmak için bilgisayarlarınıza yüklemeniz gereken bir program bulunmaktadır. Bu programın ismi gramblr isimli programdır.

İnstagrama yüklemek istediğiniz fotoğraflar bilgisayarınıza kayıtlı ise üzülmeyin. Gerekli ekipman ve aparatlarınız yok diye kara kara düşünmeyin. Çünkü bilgisayarlarınızda yüklü olan fotoğraflarınız da kolaylıkla instagrama yükleyerek sevdiklerinizle ve takipçilerinizle paylaşabileceksiniz. İnstagramda fotoğraf yükleme programı kurarak bilgisayarınızdaki instagram web sayfasını sizin için daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

İnstagramda fotoğraf yükleme programı bilgisayarın diskine yüklenmektedir. Gramblr isimli bu program bilgisayara kurulduktan sonra bu program aracılığı ile istediğiniz bir çok fotoğrafı instagrama aktarabilir ve yükleyebilirsiniz. Programın çalışma koşulları ve özellikleri hakında daha detaylı bilgi almak için konu ilgili olarak araştırma yapabilirsiniz. Program kullanımı kolay ve instagram ile entegre çalışan bir programdır. İnstagram keyfinizi bundan sonra büyük ekranlı bilgisayarlarınızda da sürdürebileceksiniz. Gramblr isimli programı bilgisayarınıza kurduktan sonra resimlerinizi bu program aracılığı ile instagramda paylaşıma uygun bir formata dönüştürüp instagram hesabınıza yükleyebiliyorsunuz.

 

10 Mart 2017
İnstagrama Fotoğraf Yükleme Programı Kullanımı için yorumlar kapalı
59 kez görüntülendi