İnstagrama Bilgisayardan Video Yükleme

İnstagrama Bilgisayardan Video Yükleme

İnstagram uygulaması günümüzde bireyler tarafından en çok kullanılan sosyal ağlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Kullanıcılar gün içerisinde neredeyse zamanlarının çoğunu İnstagram üzerinden geçirmekte ve hayatlarının çoğunu bu tarz sosyal ağlar üzerinden paylaşmaktadır. Üstelik İnstagram’a yalnızca telefondan değil bilgisayardan üzerinden de kolaylıkla video ve fotoğraf yüklemek mümkün olmaktadır. İnstagrama bilgisayardan video yükleme adına kullanıcıların yapması gereken iki adım bulunmaktadır. Bunlardan ilki, İnstagram’a bilgisayar üzerinden giriş yapılması, ikincisi ise bu konu adına oluşturulan uygulamalardan yararlanmak olarak karşımıza çıkmaktadır.

İNSTAGRAMIN WEB SÜRÜMÜ ÜZERİNDEN KOLAY YÜKLEME MÜMKÜN

İnstagrama fotoğraf ya da video yüklemek isteyen ancak bu uygulamaları telefonları üzerinden değil de bilgisayarları üzerinden yapmak isteyen bireylerin uygulamaları gereken ilk adım son derece basittir. İnstagrama bilgisayardan yani web siteleri üzerinden de girilebilmektedir. Kullanıcı adı ve şifreleri ile kolaylıkla bireyler bilgisayarları üzerinden İnstagram uygulamasına girebilecekleri gibi bilgisayarlarında yer alan videoları da kolaylıkla bu şekilde profillerine yükleyebilmektedirler. İnstagrama bilgisayardan video yükleme sosyal ağlar hakkında bilgi sahibi olmayan bireylerin bile kolaylıkla yapılabileceği bir aşamadır.

BİLGİSAYAR UYGULAMALARI ÜZERİNDEN DE BELGE PAYLAŞIMI SAĞLANABİLMEKTE

İnstagrama bilgisayardan fotoğraf yükleme işlemi yalnızca web sitesinden İnstagram sayfasına giriş yapılarak oluşturulmamaktadır. Bu konu adına oluşturulan bazı uygulamalar bulunmaktadır. Gramblr gibi bilgisayardan İnstagrama fotoğraf yükleme uygulamaları sayesinde kullanıcılar arayüzü kullanarak kolaylıkla bilgisayarlarında yer alan video ve görsellerine profillerine aktarabilmektedirler. Uygulamaya bilgisayar ve tablet üzerinden giriş yapıldığında, tüm görselleri ve videoları profile aktarım sağlayan en güvenilir isimlerden de bir tanesidir. Ancak bu tarz uygulamalar üzerinden İnstagram’a video ya da fotoğraf yüklemeden önce boyutlarına ve piksel durumlarına dikkat etmek gerekmektedir. Aksi takdirde program videoyu İnstagram’a yüklememektedir.

17 Mart 2017
İnstagrama Bilgisayardan Video Yükleme için yorumlar kapalı
92 kez görüntülendi