Instagram Takipçi Ücretsiz

Instagram Takipçi Ücretsiz

Günümüzde en popüler sosyal medya ağı şüphesiz ki instagramdır. Kullanıcılar arasında bu patformda popüler olmak oldukça prestijli bir durumdur. Eğer sizede bu platformda popüler olmak istiyor fakat gerekli takipçi ve beğeni sayısına sahip olmadığınızı düşünüyorsanız, hile programları kullanabilirsiniz. Hile programları internet sitesi ya da akıllı telefon uygulaması formunda; ücretli ve ücretsiz olarak hizmet vermektedir.  Peki, instagram takipçi ücretsiz elde etmek için ne yapılmalıdır?

Ücretsiz takipçi elde etmenizi sağlayan siteler altın toplama uygulaması ile hareket etmektedir. İlk olarak instagram adınız ve şifeniz ile sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından toplayacağınız altınlarla takipçi isteğinde bulunulmaktadır. Uygulamanın altın kazan bölümünden, her beğenilen fotoğraf için 1, her takip edilen hesap için 4 altın kazanılmaktadr.Aynı zamada instagram takipçi ücretsiz elde etmek için kullanılan uygulamaya her gün giriş yapılması durumunda, uygulama kullanıcısına günlük olarak ortalama 20 altın vermektedir.

İnstagram takipçi ücretsiz elde etmenin yollarından olan bu altın kazanma uygulaması sonucunda elde edilen her 10  altına 1 takipçi kazanılacak şekilde paketler bulunmaktadır. 1000 altın karşılığında 100 takipçi, 2000 altın karşılığında 200 takipçi, 5000 altın karşılığında 500 takipçi, 10000 altın karşılığında 1000 takipçi elde edilmektedir. Fakat elde edilen takipçilerin daha kaliteli olamasını isteyen kullanıcılar için uygulamanın ‘get premium followers’ kısmından 500 altına 20 takipçi, 2500 altına 100 popüler takipçi elde edebilmektedir.

 

15 Mart 2017
Instagram Takipçi Ücretsiz için yorumlar kapalı
77 kez görüntülendi