Instagram Takipçi Arttırma Yolları

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

Instagram takipçi arttırma yolları için size bazı yollar önereceğiz. Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Fotoğraf ve video paylaşabilir, takip ettiğiniz kişilerin fotoğraf ve videolarını görebilir ve beğenebilirsiniz. Çok beğeni alan fotoğraf ve videolarınızla popüler olmanız an meselesi. Sosyal medyada popüler olabilmenin sırrı çok takipçinizin olması ile de mümkün.

 

 

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

 

Düzenli olarak paylaşım yapmanızla mümkündür. Ayrıca paylaşım konusunda planlı olmanın da faydalarını göreceksiniz. Örneğin hafta içi sabah 9 sularında yaptığınız paylaşımlar, öğle arasına denk gelen paylaşımlar ve akşam iş çıkışı saatlerinde yaptığınız paylaşımlar daha çok göz önünde olacaktır. Daha kolaylaştırmak için kendinizi düşünün. Günün hangi saatlerinde daha çok instagrama giriyorsanız o saatleri genele yayarak düşünün ve paylaşımlarınızı ona göre yapın.
Instagram takipçi arttırma yollarından biri de canlı, estetik ve farklı fotoğraflar çekmektir. Telefonla çekilen fotoğrafların yanı sıra gerçekten fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız profesyonel bir kamera edinebilir ve birbirinden güzel fotoğraflar çekip instagrama yükleyebilirsiniz. Böylece hem güzel fotoğraflar çekmiş olacak hem de bu anları takipçilerinizle paylaşacaksınız. Bu konuda da instagram filtreleri size yardımcı olacaktır. Fotoğrafınızı ya da videonuzu yükledikten sonra instagram filtrelerinden yararlanarak paylaşımlarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Tüm bu işlemleri düzeli olarak yaptığınızda instagramdaki takipçilerinizin yavaş yavaş artmaya başladığını göreceksiniz.

11 Ocak 2017
Instagram Takipçi Arttırma Yolları için yorumlar kapalı
281 kez görüntülendi