Instagram Takipçi Artırmak İçin Neler Yapılabilir?

Instagram Takipçi Artırmak İçin Neler Yapılabilir?

Takipçi sayısını artırmak artık ekmek gibi su gibi bir şey haline geldi. Sosyal medyanın altın çağını yaşadığı şu günlerde instagram en çok tercih edilen uygulama diyebiliriz. Facebook 2012 yılında satın aldığı bu uygulamaya insanlar akın akın hızlı bir şekilde sahip oldular. Her geçen gün artmakta olan bu sayı ile instagramın ünü de büyümeye devam ediyor. Özellikle fotoğraf paylaşımında tercih sırasında birinciliği almış bulunmakta. Yeni uygulamaların içeriğine eklenmesi ile birlikte her geçen gün büyümeye devam ediyor. Büyüme ile birlikte hesabındaki kişi sayıları da artış olsun istenmekte.

instagram-takipci

Instagram da takipçi arttırmak için belli başlı şeyler yapılabilir. Öncelikle anı yaşatacak fotoğraflar ekleyerek başlayabilirsiniz. Güncelliğinizi korumak adına iyi bir adım olarak görünüyor. Bununla birlikte dışarıda herhangi birisiyle tanışmanın normalliğini hesabınızla da yapabilirsiniz. Beğendiğiniz paylaşımlara yorum yapın, merak ettiğinizi sorun bu şekilde çevre edinmiş olacaksınız ve arkadaş sayınızda artış olacaktır. Fotoğraf büyük bir parçasını oluşturduğu için yeni fotoğraf düzenlemeleri öğrenebilirsiniz. Bu şekilde belki de sizden yardım almak isteyenler bile olabilir. Bu da yeni bir arkadaş demek.

İnstagram Takipçi İçin Yeni Uygulamalar

Yeni eklemelerin olması için paylaştıklarınızın zamanını iyi ayarlayın. Paylaşımdan sonraki 1-2 saat çok önemli olduğu için buna dikkat etmelisiniz. Mesela çok geç saatler ya da sabahın erken saatleri paylaşım için uygun olmayabilir. Hastag oluşturmak, ilgili paylaşımlarınızın daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayacaktır.

takipci-istanbul

Çok daha fazla kişi beni eklesin bunlar yetersiz diye düşünüyorsanız. Instagram hesabınızı Facebook da paylaşabilir ve Twitterınızı instagrama bağlayabilirsiniz. Bunların yanında yer bildirimi yapabilir ve iyi bir hikaye anlatıcısı olursanız sayı her geçen gün artmaya devam edecektir.

06 Aralık 2016
Instagram Takipçi Artırmak İçin Neler Yapılabilir? için yorumlar kapalı
266 kez görüntülendi