İnstagram Programını Android Telefonlara Nasıl İndiririm?

İnstagram Programını Android Telefonlara Nasıl İndiririm?

Akıllı telefonlarının kullanımının artması ve insanların her anlarını paylaşma arzusu sosyal paylaşım sitelerinin varlığını ortaya çıkarmıştır. Bu sebeple akıllı telefonlarda kullanılmak üzere fotoğraf ve video paylaşımı yapabilmek için hazırlanan sosyal paylaşım sitesi uygulamalarından birisi de instagram’dır. İnstagramda her anınızı hemen arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 19 tane birbirinden farklı efekt uygulamaları ile fotoğraf ve videolar üzerinde oynamalar yaparak farklı bir bakış açısı oluşturabilirsiniz. Ayrıca sadece anlık paylaşım yapmak şart değil çok önceden çekmiş olduğunuz veya kaydettiğiniz bir videoyu da paylaşabilirsiniz. Kullanıcılar arasında etiketleme yapılabilir, kişiler bu fotoğrafları beğenebilir ya da yorum yapabilirler.

Peki, akıllı telefonuma instagramı indirmeyi nasıl gerçekleştirebilirim?

Aslında bu sorunun cevabı çok basit! Android işletim sitemine sahip cep telefonuna instagramı indirmek için Google play store uygulamasına girmeniz yeterli! Google play’e girdikten sonra arama çubuğuna instagram yazın ve çıkan uygulamalardan ilkini indirin. Böylelikle telefonunuza instagramı indirmiş olacaksınız.

Uygulamaya girdiğinizde size kayıt ol ve giriş yap gibi iki farklı seçenek sunulacaktır. Eğer daha önceden bir hesabınız varsa giriş yap sekmesini tıklayarak ya da hiç kayıt olmadıysanız kayıt ol sekmesini tıklayarak instagrama giriş yapabilmek için ilk adımı atabilirsiniz. Kayıt ol sekmesine tıkladıysanız karşınıza gelen ekrandaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Burada en önemli nokta: seçilecek olan kullanıcı ismidir. Çünkü kullanıcı isminizi değiştiremeyebilirsiniz.

Kısaca sizlere fotoğraf paylaşma hakkında da bilgi verelim. Uygulamanın orta kısmında bulunan paylaşma simgesine tıklayarak isterseniz daha önceden çekilmiş isterseniz o anlık bir fotoğrafı seçin. Sonraki ekrandan efekt uygulayın ve sonrasında sağ alt köşedeki ileri butonuna basın. Karşınıza gelen ekranda bir açıklama yapabilir ya da etiketleme yapabilirsiniz. Sonrasında başka bir sosyal paylaşım sitesinde paylaşmak istiyorsanız bunu onaylayarak işleminizi bitirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere instagram indirme, fotoğraf paylaşma hakkında kısaca bilgiler verdik. Umarız ki yardımcı olabilmişizdir.

02 Mart 2017
İnstagram Programını Android Telefonlara Nasıl İndiririm? için yorumlar kapalı
99 kez görüntülendi