İnstagram Hesabını Mobilden Silmek

İnstagram Hesabını Mobilden Silmek

Günümüzün gözde mobil uygulamalarından biri olan İnstagram, dünya çapında fotoğraflarınızı ve kısa videolarınızı paylaşabileceğiniz sosyal medya ürününden sadece bir tanesi. Bir heves ile açtığınız İnstagram hesabınızı çeşitli nedenlerden ötürü silmek isteyebilirsiniz. İnstagram hesap silme mobil cihazlarınızda birkaç basit adım ile gerçekleştirebileceğiniz çok kolay bir işlemdir. Adımları öğrenmek için lütfen yazıyı takip edin.

İnstagram Hesabını Silmeden Önce Bilmelisin Ki;

Akıllı telefonunuza sahip olur olmaz büyük ihtimal ilk yaptığınız şey İnstagram uygulamasını telefonunuza indirmek olmuştur. İnstagram için derlediğiniz fotoğrafları videoları özenle seçip arkadaşlarınız ile paylaştınız. Belki de uygulama üzerinden ürün reklamı yapıp belli bir gelir de elde ettiniz. Her şey çok güzel giderken İnstagram hesabınızı bir sebepten ötürü kapatmak istediniz. Unutulmaması gereken bir konu var ki İnstagram hesap silme mobil işlemini gerçekleştirdiğinizde bütün resimleriniz ve videolarınız, bu zamana kadar aldığınız ve yolladığınız tüm mesajlar İnstagram hesabınızla birlikte silinecektir. Hiçbir şekilde resimlerinize ve mesajlarınıza yeniden sahip olamayacaksınız. Bu yüzdendir silmeden önce resimlerinizi ve videolarınızı depolamanızı ve mesajlarınızı arşivlemenizi öneririz. Eğer kararınızı verdiyseniz İnstagram hesap silme mobil cihazlar için işlemleri sıralayabiliriz.

İnstagram Hesap Silme İşlemi

Hali hazırda var olan İnstagram hesabınızı silebilmek için kullanıcı adı ve şifrenizi hatırlıyor/biliyor olmak zorundasınız aksi halde İnstagram hesabınızı silemezsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için bilgisayara ya da telefonunuzun internet tarayıcısına ihtiyacınız olacak. İlk adım olarak telefon uygulamasından çıkış yapmalısınız ve İnstagram hesabınıza bilgisayarınızdan ya da telefon tarayıcınızdan girmek zorundasınız. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiniz ve artık İnstagram hesabınızdasınız. Buradan sağ üst köşedeki profil düzenle butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan İnstagram hesap silme linkine tıkladığınız zaman instagram’ın size sunmuş olduğu hesabınızı kapatmak istediğinizdeki neden ile ilgili bir seçenek belirleyip son bir kez daha İnstagram şifrenizi girmeniz durumunda hesabınız kapatılacaktır.

04 Mart 2017
İnstagram Hesabını Mobilden Silmek için yorumlar kapalı
84 kez görüntülendi