İnstagram Fotoğraflarımı Facebook Zaman Tünelime Gönderme

İnstagram Fotoğraflarımı Facebook Zaman Tünelime Gönderme

İnstagram facebook ile bağlanmak hesabınız güvenilirliği açısından daha sağlıklı bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.  Artık hemen hemen herkesin bir facebook, instagram veya twitter hesabı var. Hal böyleyken kişiler kendi özel hesaplarını birbiriyle bağlayarak bir paylaşımı birçok yere yayabiliyor. Örneğin instagram hesabınıza atacağınız bir fotoğrafı twitter veya facebooka da atabiliyorsunuz. Böylece bir fotoğrafı bir çok ayrı sosyal medya hesabınızda paylaşabiliyorsunuz. Paylaşımlarınız bu şekilde yapmanın birkaç ince ayrıntısı var. Bunlar ise basit birkaç adımdan oluşuyor.

İnstagram facebook ile bağlanmak

İnstagrama girdiniz ve paylaşmak istediğiniz fotoğrafı belirlediniz. Bu fotoğraf ile instagram facebook ile bağlanmak için yani bu fotoğrafı facebook zaman tünelinizde paylaşmak için yapmanız gerekenler çok basit. Fotoğrafı yükledikten sonra ileri diyosunuz. Bu aşamada en sevdiğimiz kısım filtre ayarları karşımıza çıkıyor. Onlarca filtre arasından istediğimiz seçerek ileri diyoruz. İşte bizi bekleyen en önemli kısım. Burada fotoğraf için etiketlerimizi ve açıklarımız yazıyoruz. İstersek kişileri etiketleyip, konum ekleyebiliyoruz. Bu işlemleri tamamlayıp asıl konumuza geliyoruz; fotoğrafı facebook zaman tünelinde paylaşmak. Konum ekleme kısmının hemen altında karşımıza çıkan facebook, twitter, tumblr, flickr, swarm gibi uygulamalardan istediklerimiz seçiyoruz. Bu uygulamaları seçtiğimiz takdirde paylaşacağımız fotoğraf bu ortamlarda paylaşılmış oluyor. Buradan facebook kilidini yeşil yaparak paylaşımı oraya gönderebiliyoruz. Eğer instagram hesabınızı facebook hesabınıza bağladıysanız fotoğraf direk olarak facebook zaman tünelinizde yayınlanacaktır. Eğer yayınlamadıysanız facebook seçeneğine tıklayıp ileri dediğiniz zaman facebook hesabına yönlendirilip giriş yapmanız istenecek. İşte bu kadar basit bir şekilde paylaşımınızı yapabilirsiniz.

Artık instagram facebook ile bağlanmak sizin için bir kolaylık haline geldi. Bu basit yöntemle siz de bir fotoğrafla birçok hesabınıza ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz anları sevdiklerinizle her türlü sosyal medyada uygulaması ile paylaşabilirsiniz.

 

28 Şubat 2017
İnstagram Fotoğraflarımı Facebook Zaman Tünelime Gönderme için yorumlar kapalı
96 kez görüntülendi