İnstagram Beğeni Arttırma Hilesi

İnstagram Beğeni Arttırma Hilesi

İnstagram beğeni arttırma hilesi kullanıcılar arasında oldukça popüler. Satın alınan takiplerin ardından, fotoğrafların az beğeni alması abes duracağından bir sonraki adımda beğeni satın almaktan geçiyor. Bunu için kurulmuş birçok internet sitesi ve akıllı telefon uygulamaları var. Güvenilirlik bu satın alma işlemleri için oldukça önemli, çünkü para karşılığı beğenilerin gelmemesini, beğenilerin bir anda yok olmasını hiçbir kullanıcı istemez. Şimdi hep birlikte güvenilir beğeni arttırma uygulamasını inceleyelim.

instagram-begeni-arttirma-hilesi

Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz bu uygulama sayesinde beğeni arttırmak çok kolay. Öncelikle indirdiğiniz uygulamaya kendi instagram hesabınızla giriş yaparak kaydolun. Ardından mağaza seçeneğinden puan satın alabilir ya da puan kazanma seçeneğinden ücretsiz puan kazanabilirsiniz. Puan kazanma işlemleri adına her beğeneceğiniz fotoğraftan 1; her takipten 4 puan kazanırsınız.

instagram-hileleri-nelerdir

Ayrıca programın sunduğu bir kolaylık olan; uygulamaya girdiğiniz İlk gün 20, ikinci gün 30, üçüncü gün 40, dördüncü gün 50, beşinci gün 60, altıncı gün 70, yedinci gün 80 ve bu günleri takiben her gün girmek koşuluyla gün başına 80 puan kazanma imkânından yaralanabilirsiniz. Fakat bir gün girmeyi aksatmanız halinde bu döngü başa dönüyor unutmayın. Son olarak beğeni kazanma seçeneğine tıklayarak seçtiğiniz 1 fotoğrafınız için; 100 puan karşılığı 50; 450 puan karşılığı 300; 2250 puan karşılığı 1500; 4500 puan karşılığı 3000; 7500 puan karşılığı 5000 beğeni elde edebilirsiniz.

22 Kasım 2016
İnstagram Beğeni Arttırma Hilesi için yorumlar kapalı
738 kez görüntülendi