Instagram’da Türk Kullanıcı Beğenileri Arttırma

Instagram’da Türk Kullanıcı Beğenileri Arttırma

Günden güne sosyal medyanın büyüdüğünü görüyoruz ve en büyük aşamayı Instagram yapıyor diyebiliriz. Instagram hesabı olan her kullanıcının fotoğraf ya da video paylaştığını görüyoruz. Bu paylaşımları yaparken bazılarınız takipçi kasmak için bazılarınız ise beğeni toplamak için güç sarf ediyorsunuz. Instagram’da en önemli popüler olma yolu  Türk kullanıcı beğenileri arttırmadan geçiyor. Bu bağlamda ülkemizde sayısız firmanın dikkatini çekip, instagramdan maddi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

instragram

Türk Kullanıcıların Dikkatini Çekmek

Türk kullanıcıların dikkatini çekmek için ülke gündemini takip edip ona göre paylaşımlar yapabilirsiniz. Bu paylaşımları Türkçe hashtagler ile birleştirerek herkese en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Instagram bulunan 30 adet hashtag sınırını kesinlikle kullanmayın. Takipçiler böyle yaptığınızda daha çok gelecektir. Paylaşımlarınızın hepsi birbiri ile alakalı olmalıdır. Bir gün komik bir şey paylaştıktan sonra yarın futbol haberi paylaşırsanız takipçi kaybedersiniz. Aynı şekilde hashtagleriniz paylaşımlarınız ile son derece alakalı olmalıdır. Günün belli saatlerinde kendinize paylaşım saatleri diye bir kavram ortaya çıkarmalısınız. Her zaman o saatlerde paylaşım yapmalısınız ki belli bir süreden sonra takipçi kitleniz sizi unutmasın. Fotoğraflarınızın kalitesini artırmak için son derece etkileyici filtreler kullanmalısınız. Sıkıcı bir fotoğrafı efekt kullanarak son derece canlı bir hale getirebilirsiniz ve instagram kullanıcıları anında sizi takip edebilir.

instagram-_bgeni_arttirma

Twitter hesabınızı instagram hesabınızla birleştirebilir ve twitterdaki takipçilerinizin de dikkatini instagram hesabınızda yoğunlaştırabilirsiniz. Ayrıca facebook hesabınızı yine instagram hesabınızla birleştirerek aynı anda paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Takipçi sayısı fazla olan Türk sayfalarında yorumlar yaparak diğer kullanıcıların dikkatini kendini üzerinize çekebilirsiniz. Takipçi sayısı az olan kişilerin fotoğraflarını beğenerek onlarında dikkatini çekebilirsiniz.  Popüler paylaşımları takip ederek kendinize özgün bir şekilde onları harmanlayarak bir şeylerde çıkarabilirsiniz. Bu tür paylaşımlar diğer kullanıcıların dikkatini çekecektir. Ve popüler paylaşımların altına yorumlar yaparak daha fazla kullanıcıya kısa sürede ulaşabilirsiniz.  Bunların hepsini düzenli bir şekilde yaparsınız ve sabrınızı sağlam tutarsanız kısa sürede de gelişebilirsiniz uzun sürede de gelişiminizi tamamlarsınız. Her ayrıntıya önem vermelisiniz. Her paylaşımınız özgün olmakla beraber orijinal paylaşımları takipçilerinize ulaştırmalısınız.

02 Kasım 2016
Instagram’da Türk Kullanıcı Beğenileri Arttırma için yorumlar kapalı
419 kez görüntülendi