Instagram Albüm Formatında Fotoğraf Paylaşımı

Instagram Albüm Formatında Fotoğraf Paylaşımı

Instagram fotoğraf paylaşımında çığır açan bir uygulama. Yeni gelen her  güncellemede birbirinden çok farklı yetenekleri olan Instagram’a bir iletide birden fazla fotoğraf paylaşılmasına olanak sağlayan albüm özelliğinin de geleceği alınan duyumlar arasında.

Albüm formatında Instagram fotoğraf paylaşma olanağı, yakında bütün kullanıcılarına sunulmaya hazırlanıyor. İnstagram uygulamasında, şimdilik sadece reklam veren kişilere tek bir paylaşım yaparak birden fazla fotoğraf yükleme olanağı sunuluyor.. Kullanıcıların paylaşım üzerinde yana doğru parmaklarını sürükleyerek galerilerindeki fotoğrafları tek tek görebiliyor. Dahası Instagram’ın  yayınlanan en son beta sürümü Android uygulaması için, bu özelliğin 600 milyon kullanıcısıyla buluşmak için yola çıktığını gösteriyor.

Kullanıcıların Instagram’a yükleyecekleri fotoğraflardan bir tanesinin üzerine uzun süre dokunduklarında çoklu seçim aracı karşılarına çıkacak tek seferde toplam 10 fotoğraf paylaşmaya imkan sunacak ve paylaşılan galerinin hepsine aynı filtre uygulanabilecek. İsteyen kullanıcılar fotoğrafları tek tek düzenleyip paylaşabilecek. Takipçi ve diğer Instagram kullanıcıları bu galerideki fotoğrafları tek tek de beğenebilecek.

Planlanandan bir nebze daha erken açığa çıkmış gibi görünen bu özellik şimdilik sürekli hata veriyor diye söyleniyor. Sevilen fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’dan özelliğin bütün kullanıcılarla buluşacağı zaman henüz açıklanmadı.

Instagram kullanıcı taleplerinden birini albüm formatında paylaşım ile karşılamış olacak

Instagram kullanıcılarının yeni gelecek özellik olan albüm formatında paylaşımlar için istekli olduğu biliniyor ve bu özelliğin ortaya çıkması sürpriz deği. Instagram fotoğraf paylaşımında Konser veya doğum günü tarzı etkinliklerde çekilen fotoğrafların tek iletide paylaşılması zahmetsiz ve de daha düzenli olması açısından kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak gibi gözüküyor. Henüz bu yeniliğin ne zaman hayata geçirileceği bilinmiyor olsa da kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor.

11 Mart 2017
Instagram Albüm Formatında Fotoğraf Paylaşımı için yorumlar kapalı
56 kez görüntülendi