Bilgisayara İnstagramdan Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Bilgisayara İnstagramdan Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Fotoğraf paylaşım platformları söz konusu olduğunda, Instagram Oscar’ almalı. Büyük bir olay meydana gelirse, fotoğraflar Twitter ve diğer sosyal ağlara yayılmadan önce Instagram’da ilk önce paylaşılmaktadır. Instagram’a göre, Haziran 2016 sonunda 500 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı vardı ve şimdiye kadar 30 milyondan fazla fotoğraf paylaşıldı. Bu kullanıcılardan biriyseniz, büyük ihtimalle fotoğrafları masaüstünüzde kaydetmeye çalıştınız ve duyulduğu kadar kolay olmadığını fark ettiniz.

Biri Instagram’da görüntüleri kaydetmenin, görüntüye sağ tıkladığınız diğer sitelerden tasarruf etmek ve kaydetmek kadar basit olduğunu düşünebilirsiniz. Instagram ile, “Farklı Kaydet Resim” seçeneği olmadığından, tasarruf seçenekleriniz sınırlıdır. Instagram, fotoğrafları fotoğraf üzerindeki telif hakkını korumak için bunu bilerek yapar. Ancak, bu, Instagram’dan fotoğraf yükleyemediğiniz anlamına gelmez.

Yöntem 1: Üçüncü taraf uygulamaları kullanma

Fotoğrafları ve videoları indirmek için kullanılabilecek pek çok 3. parti uygulama vardır ve hepsi işlevsel değildir. Bu kılavuzda, Windows için Free Instagram Downloader yazılımını tanıtacağız. Ücretsiz Instagram downloader, Instagram’da yayınlanan tüm genel resimleri kolayca indirmenizi sağlar. Size açık şekilde gönderilen tüm Instagram fotoğraflarını indirmenin özgür ve kolay bir yolunu sunuyor. Ücretsiz Instagram Downloader’ı kullanmak için aşağıdaki prosedürü takip edin.

Bilgisayarınıza Free Instagram Downloader’ın bir kopyasını indirin ve yükleyin ve başlatın. Başlamak için kaydolmanızın veya oturum açmanızı gerektirmeyecek şekilde uygulamanın kullanımı kolaydır. Sadece kurun ve indirin.

Yöntem 2: Doğrudan Instagram Hesabınızdan Fotoğraf Kaydetme

Instagram, doğrudan fotoğrafları kaydetmenize izin vermez; fotoğraflarınıza herhangi bir bilgisayardan erişmenize izin verdiği için bunları kaydetmenizi kolaylaştırır. Bu yöntemin ne kadar kolay olduğunu şaşıracaksınız ve muhtemelen hemen hayran olduğunuz Instagram fotoğraflarından bazılarını indirmek için kullanacaksınız. Bu, Instagram’da  fotoğraf indirmek için en kolay yöntemdir.

17 Mart 2017
Bilgisayara İnstagramdan Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
157 kez görüntülendi