Aynı Telefonda İki İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Aynı Telefonda İki İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

İnstagram hesabı açmak artık kolaylıkla herkesin akıllı telefonundan indirerek yapabileceği bir duruma geldi. Akıllı telefon veya tabletlerden appstore veya googleplay’e girerek instagram uygulamasını indirebilirsiniz. Birçok ünlü ismin, futbolcunun, siyasetçinin, şarkıcının instagram hesabı var. Bundan dolayı instagram uygulaması çok popüler hale geldi. Bu ünlülerin takipçileri de instagram hesabı kullanarak birçok kişiyi takip edebiliyorlar. İnstagram hesabı açmak için bir kullanıcı adı ve şifre gerekiyor. Eğer bir hesabınız var ve başka bir hesaptan daha instagrama girmek ve bu iki hesabı aynı anda online olarak yönetmek istiyorsanız yapacağınız birkaç işlem var. Öncelikle telefonunuzdaki instagram hesabınıza giriyorsunuz. Alt bölümdeki en sağdaki kafa silüetine tıklıyoruz. Daha sonra sağ üstte ayarları temsil eden çark ikonuna tıklıyoruz. Karşımıza çıkan listede an aşağıya iniyoruz. Burada karşımıza arama geçmişini sil, hesap ekle ve çıkış yap seçenekleri çıkıyor. İşte aradığımız hesap ekle butonu. Hemen tıklayarak kullanıcı adı ve şifre ile ikinci hesabı girip aktif hale getirebiliyoruz. Böylece instagram hesabımızda iki farklı hesabı yönetebiliyoruz.

İnstagram hesabı açmak

İnstagram hesabı açmak ve iki hesabı aktif olarak yönetmek kullanıcılar için harika bir özellik olarak görülüyor. Böylece birden fazla hesap kullanan kişiler hesaplar arasında sürekli çıkış veya giriş yapmak zorunda kalmıyor. İnstagram bu tip detay özellikleri ile her geçen gün kendini geliştiren bir uygulama olarak göze çarpıyor. Bu özellikler de instagram uygulamasını en çok indirilenler arasında ilk sıralara çıkartıyor.

İnstagram son güncellemelerle getirdiği canlı yayın ve hikaye özellikleriyle de diğer uygulamaların önüne geçmiş durumda. Artık fotoğraf ve video ile alakalı her şey rahat bir şekilde instagram üzerinden keyifli bir şekilde paylaşılabiliyor. İnstagram hesabı açan kullanıcılar, fotoğraf ve videolarını takipçileriyle hergün keyifle paylaşıyorlar.

18 Şubat 2017
Aynı Telefonda İki İnstagram Hesabı Nasıl Açılır? için yorumlar kapalı
217 kez görüntülendi