Youtube Videoları İnstagram’a Nasıl Yüklenir ?

Youtube Videoları İnstagram’a Nasıl Yüklenir ?

Youtube son zamanlarda her türlü ihtiyaç için en sık kullanılan internet sitelerinden bir tanesidir. Müzik kanalları, dizi-film gösterimleri, yemek tarifleri, çeşitli cihazların tanıtımı vs bilgi edinmek ve yahut boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için vazgeçilmezler arasında sayılabilir. Hal böyle olunca kişiler Youtube’da izledikleri her türlü videoyu çeşitli sosyal medyada mevcut takipçileri ve yahut arkadaşları ile paylaşmak istiyor. En çok kullanılan sosyal mecralar ise facebook, tumblr, instagram vs.  Fakat, bazı sosyal medya sitelerine doğrudan paylaşım yapılmamaktadır. İnstagram da bu sitelerden bir tanesidir. İnstagram video yükleme konusunda çeşitli uygulamalar ile bunu sağlamaktadır ve sosyal medya hesaplarında Youtube’da izlediklerini instagram üzerinden paylaşmak isteyenler ise paylaş butonuna tıkladıklarında doğrudan instagram ibaresini görememektedir. Bu ise kişileri hüsrana uğratan etkenlerden biridir.

İnstagram video yükleme konusunda ise bu konuda da geri kalmamak adın Tube2gram sitesi sayesinde bu mecrada da paylaşım yapma imkanı vermektedir. Fakat şunu da belirmek gerekir ki, diğer sosyal medyalarınızda olduğu gibi youtube videolarının tamamını paylaşamıyorsunuz. Yalnızca instagram’ın kabul ettiği kadarını indirip paylaşım sağlayabiliyorsunuz.

Peki bu Tube2gram sitesinden instagram video yükleme işlemini nasıl yapacağız ? Şöyle ki;

Youtube’da izlediğiniz bir videonun linkini kopyalayın. Tube2gram adresini yazarak siteye girin ve bu sitede karşınıza bir kutucuk çıkacaktır. Bu kutucuğa az önce kopyaladığımız video linkini yapıştırın. Video’yu nereye yükleyecekseniz o butona tıklayın. Siz instagram’a yükleceğiniz için seçenekler arasından instagram video yazan kısmı seçin. İnstagram’a yükleme yapacağınız için bu işlemlerden sonra karşınıza kırpma bölümü gelecektir. Bu bölümden de paylaşacağınız kısmı seçin. Son olarak da start download butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz aynı yerden bilgisayarınıza ve yahut cep telefonunuza da indirme işlemi yaparak doğrudan buralardan da instagram hesabınıza yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

04 Mart 2017
Youtube Videoları İnstagram’a Nasıl Yüklenir ? için yorumlar kapalı
88 kez görüntülendi