Telefon Numarası İle İnstagram Ve Facebook Hesaplarına Ulaşmak Mümkün Hale Mi Geliyor?

Telefon Numarası İle İnstagram Ve Facebook Hesaplarına Ulaşmak Mümkün Hale Mi Geliyor?

Günümüzde hızla etkinliğini sürdüren sosyal medya markaları kullanıcılarına kolaylık sağlaması için bazı uygulamalar yapıyor. Onları her daim düşünüyor ve her geçen gün yeniliklerine hiç ara vermeden devam ediyorlar. Akıllı telefonlarınıza her gün yeni güncelleme bildirimleri geliyor. Peki bahsedeceğimiz kolaylıklar nedir. Hayata İnstagram Facebook ile bağlan. Arkadaşlarınızın kullanıcı adlarını bilmiyorsanız, telefon numaraları ile onların profillerine ulaşın ve sosyal platformda arkadaş olun. Bu gerçekten de mümkün mü?

Ayneen sitesinden haberiniz var mıydı?

Gazi Üniversitesinin İletişim Fakültesinde okuyan bir grup üniversite öğrencisinin geliştirdiği Ayneen.com uygulaması yeni bir eklentiyle birlikte vazgeçilmez bir eklentiyi bünyesine kattı. Peki bu eklenti tam olarak nedir ve ne işe yarar. Dünyaya İnstagram Facebook ile bağlan diyoruz, telefon numarası ile profillere git diyoruz. Tam da bu anda eklenti bize cevap veriyor. Yeni eklendi size telefon numarasını sorgulatıp, hesabı bulmanızı sağlayacak. Aynen.com sosyal ağ ürünü bir telefon numarası giriş alanı ve Getir butonunu içinde barındırıyor. Eğer aradığınız kişinin facebook hesabı varsa ve elinizdeki numara ile profilini tamamlamışsa, numarayı yazdığınız an getir tuşuna bastığınızda, profili elinize geçireceksiniz.

Peki, İnstagram için herhangi bir yöntem yok mu?

İnstagram kullanıcıları bu haber karşısında biraz üzülebilir ama maalesef şu ana kadar İnstagram uygulaması için telefon numarası ile kişi isim veya profil sorgulatma durumu söz konusu değil. Her gün gelişen teknoloji sayesinde çok yakın bir zaman da bunun da mümkün olduğunu görebileceğiz. İnstagram Facebook ile bağlan ve sosyal bir kimlik oluştur, artık dünya klavyenin tuşlarından sesleniyorsun.

07 Mart 2017
Telefon Numarası İle İnstagram Ve Facebook Hesaplarına Ulaşmak Mümkün Hale Mi Geliyor? için yorumlar kapalı
75 kez görüntülendi