Takipçiler İle İlgili Öneriler

Takipçiler İle İlgili Öneriler

İnstagram günümüze girdi gireli herkesin mutlaka fotoğraf paylaştığı bir birini takip ettiği bunlar seri takip olsun, takibe takip olsun türemiştir. Günümüze yeni terimler de bu sayede girmiş oldu selfie (öz çekim) gibi tabi bununla kalmayıp öz çekim daha kolay nasıl çekeriz onun içinde selfie çubukları türedi ve insanlar ne kadar iyi poz veririm veya kaç like (beğeni) alırım onun derdine düştü. Milyonların kullandığı bu uygulama tabi üreticilerinde milyonlar kazanmasına sebebiyet verdi. Peki İnstagram takipçi sayısı nasıl arttırılır?

Woman Holding Iphone 6 Space Gray With Service Instagram

Nasıl Takipçi Arttırılır?

Profilinizi aktif kullanmanız ön planda her gün en az bir tane fotoğraf yüklemeniz yeri geldiğinde videolu paylaşımlar yaptınız hesabınızda özel değil ve farklı içerikler ile sisteme fotoğraf yüklüyorsanız takipçileriniz artmış olacaktır.

Fotoğraflara Beğeni Kazandırma

Yukarıda belirttiğimiz gibi özgün olmak ve hesabınıza farklılık kazandırmak kişilerin dikkatini oldukça çekiyor. Hayvan, yemek, doğa, ürün ve buna benzer kendinizi yansıtmadığınız fotoğraflar beğeniyi arttırıyor fakat kendinizi yansıtmak istediğiniz de özel fotoğraflar dikkat çekiyor bunlar ise şık pozlar ve kıyafetler farklı şehir veya ülkelerde poz vermeniz ve anlarınızı paylaşmanız dikkat çekiyor ve takipçileriniz bunu beğen butonuna basarak gösteriyor.

instagram-takipci-onerisi

Sosyal medya kullanıcılarının birçok uygulamayı kullanması ve takip etmesi ilgi odağını arttırıyor ve farklı uygulamalar çıktıkça telefonlarımızda ve tabletlerimiz de yerini alacak, buda tabi ki farklılık kazandırmak açısından yazılım yapanların işlerini zorlaştıracak.

25 Kasım 2016
Takipçiler İle İlgili Öneriler için yorumlar kapalı
310 kez görüntülendi