Takipçi Kasma İnstagram

Takipçi Kasma İnstagram

İnstagram özellikle genç kesim arasında en çok kullanılan sosyal medya platformların birisidir. Kullanıcılar bu platformda; yüksek takipçi, beğeni, yorum ve görüntülenme sayısına ulaşmak istemektedir. Peki, takipçi kasma instagram platformunda nasıl gerçekleşmektedir? Hile programları güvenilir mi? Programların sunduğu hizmetler nelerdir? Bu soruların cevaplarını he birlikle arayalım.

Takipçi kasma instagram hile programları internet sitesi ve akıllı telefon uygulaması şeklinde hizmet vermektedir. Genellikle internet sitesi hile programları birbirinden farklı paket seçenekleri ile ücretli hizmet vermektedir. İnstatakipçi internet sitesi bu platformda en çok beğenilen sitelerden birisidir. 4 kategoriden oluşan hizmetleri: ‘Türk gerçek,  kadın/erkek Türk gerçek, Türk bot takipçi, yabancı gerçek takipçi, yabancı bot takipçi; Türk gerçek, kadın/erkek Türk gerçek, Türk bot,  yabancı gerçek beğeni yabancı bot beğeni; Türk gerçek, kadın/erkek Türk gerçek, yabancı bot yorum; video görüntülenme’’ şeklinde sıralanmaktadır.  Sitenin hizmet bedelleri de diğer hile sitelerine göre oldukça düşüktür.

Takipçi kasma instagram hile programlarından bir diğeri ille akıllı telefon uygulamalarıdır. En güvenilir uygulamalarda biri 8000Likes uygulamasıdır. Altın kazanılarak ya da satın alınarak kullanıcı takipçi, beğeni ya da izlenme sayısı kazanmaktadır. Altın kazanmak için, uygulamanın altın kazan bölümünden, her beğenilerin fotoğraf için 1 altın; her takip edilen instagram profili için 4 altın elde edilmektedir. Toplanan altınlar; 10 altına 1 takipçi gelecek şekilde düzenlenmiş paketlerden birinin alımı ile gerçekleşmektedir.

15 Mart 2017
Takipçi Kasma İnstagram için yorumlar kapalı
56 kez görüntülendi