iPhone Instagram Video İndirme

iPhone Instagram Video İndirme

Instagram video indirme iPhone yoluyla da yapılabiliyor. Sosyal medyanın fotoğraf paylaşım devi Instagram, kurulduğu yıllardan bu yana bünyesine farklı özellikler katarak gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Önceden video indirip paylaşma özelliği yokken, artık Android kullanıcıları da iPhone kullanıcıları da izleyip beğendikleri videoları direct message ile paylaşabiliyor, ayrıca indirme programları sayesine cihazlarına indirip kaydedebiliyorlar. Instagram, getirdiği bir güncelleme sonrası 15 saniyeye kadar video çekmeyi mümkün kılmıştı. Peki bunları izleyip geçmek zorunda mıyız? Tabii ki hayır. Dilerseniz telefonunuza, bilgisayarınıza, tabletinize indirmeniz mümkün.

Instagram video download, her Instagram kullanıcısının Instagram’da gördüğü videoları indirmek için merak ettiği bir konu. Dünya çapında en popüler fotoğraf paylaşım sitelerinden olan Instagram, yaptığı güncellemeler sonrasında 15 saniyelik videolar çekmeyi ve bunları paylaşmayı mümkün kılmıştı. Ardından herkes kısa videolar çekip paylaşmaya başladı. Peki bu videoları yalnızca izlemek yerine indirmek mümkün mü? Söz konusu fotoğraf olunca indirip kaydetmek kolay. Ancak videoda iş biraz daha emek gerektiriyor. Bilgisayar, Android veya iOS da kullansanız, birtakım yöntemler elbette ki mevcut. İşte size Instagram’dan video indirme yöntemleri…

Bunların ilki, Instagram video dowlnload işini bilgisayar üzerinden yapmak. www.instadown.com adresine girdiğiniz taktirde, indirmek istediğiniz Instagram videosunun linkini açılan panele yapıştırabilirsiniz. Ardından bir tıklamayla video bilgisayarınıza inmeye başlıyor. torchbrowser.com adresi de aynı işlemi yapabileceğiniz diğer internet sitesi. Bu kolay yöntem ile Instagram üzerindeki videoları bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Ardından onları aktarma yöntemleri ile telefonunuza da taşıyabilirsiniz.

Android üzerinden Instagram video download, yani Instagram’dan video indirmek istiyorsanız, Google Play Store’dan InstaSave adlı programın Pro versiyonunu indirebilirsiniz. Pro versiyonda video ile alakalı işlemler de yapılabiliyor. Videoları indirmenin yanı sıra sıkıştırıp mail, Bluetooth, Dropbox yolu ile gönderebiliyorsunuz da. iOs cephesinde ise işler AppStore’da bulunan iBolt Downloader&Manager sayesinde yürüyor. AppStore’dan edinebileceğiniz bu uygulama ücretsiz ve yalnızca Instagram video download etmenize değil, Youtube gibi benzer video kanallarından da video indirmenize yardımcı oluyor. Bu çok kullanışlı program sayesinde beğendiğiniz tüm videoları Apple cihazınıza indirebilirsiniz. Videoları telefonunuza indirdikten sonra yedekleyip göndermek de yapabileceğiniz işlemler arasında. Böylece bir kez izleyip bir daha bulamadığınız videoları edinmiş, dilediğiniz zaman açıp izleme şansını yakalamış olacaksınız.

06 Mart 2017
iPhone Instagram Video İndirme için yorumlar kapalı
86 kez görüntülendi