İnstagram Toplu Fotoğraf Nasıl İndirilir ?

İnstagram Toplu Fotoğraf Nasıl İndirilir ?

İnstagram toplu fotoğraf indirme, dünyanın artık en çok kullanılan fotoğraf paylaşımı için kullanılan uygulaması Instagram için çok gerekli.  Hesabınızda uzun zamandır paylaştığınız sayısız fotoğrafı toplu olarak ne şekilde ve nasıl indireceğinizi kısaca anlatmaya çalışacağım.Çok sevilerek kullanılan Instagram uygulamasında, hesabınızdaki fotoğrafların hepsini aynı anda indirmek için seçenek maalesef ki bulunmuyor.Bir site üzerinden bu işlemi nasıl gerçekleştirebiliriz onu anlatmaya çalışacağım.

Instagram hesabınızı başka bir yerde arşivlemenin faydası nelerdir?

Instagram uygulamasını özellikle çok sık kullanıyorsanız hesabınızda olası bir hacklenme ya da banlanma  durumlarında, bir sürü emek verip çektiğiniz güzel fotoğrafların bir seferde yok olacağını da hesaba katmalısınız. Çektiğiniz fotoğrafların bir anda yok olmaması için fotoğraflarınızı bilgisayarınızda bir yerlerde saklamanızı tavsiye ederim.

Tabi öncelikle İnstagram toplu fotoğraf indirme işlemini yapmalısınız. Hesabınızı arşivledikten sonra sanal ortamda her zaman güvenli olduklarını düşünmeyin. Bu sebeple arşivlediğiniz dosyalarınızı güvenli yerlerde saklayın sanal harici disk kullanılması veya bulut depolama sistemleri gibi seçenekler mevcut.

Instagram hesabını fotoğrafları aldıktan sonra kapatmak isteyenler kişiler  veya fotoğraflarının yedeğini almak isteyen kişiler için geliştirilmiş bir servis bulunmakta. Ücretsiz olan bu servisi indirdikten sonra, Instagram hesabınızla giriş yapıp, sonra hesabınızda olan fotoğrafları ZIP formatında bilgisayara indirebiliyorsunuz. Bu uygulamaların bazılarında ise hesabınızdaki fotoğrafları başka sosyal medya hesaplarınıza taşımanız bile mümkün olabilir.

instagram toplu fotoğraf indirme programlarının bazılarında  hashtag (etiket) seçeneğine tıklayıp, etiket almış tüm fotoğrafları bile indirebilirsiniz.  “Download photos of a user” seçeneği ile fotoğraflarını indirmek istediğiniz bir kullanıcı varsa onun adını yazıp fotoğraflarını bile indirebilirsiniz.  “

24 Şubat 2017
İnstagram Toplu Fotoğraf Nasıl İndirilir ? için yorumlar kapalı
111 kez görüntülendi