Instagram’dan Programsız Video İndirme Nasıl Olur?

Instagram’dan Programsız Video İndirme Nasıl Olur?

Instagram’dan Video İndirme Programsız bir şekilde mümkün olabilmektedir. Fotoğraflar için gelen bazı uygulamalardan sonra videolar biraz daha uğraş gerektirse de aslında pratik bir şekilde indirilebilmektedirler. Instagram’ dan, bilindiği üzere I-Phone ve Android Cihazlar için kullanılması uygun olan Instasave programı aracılığıyla video ve fotoğraflar indirilebilmektedirler. Instagram kullanıcıları için bu platformda paylaşılan videolar büyük bir beğeni ve eğlence kaynağı olabiliyor ve bu videoları başka yerlerde de kullanmak isteyebiliyorlar. Ayrıca bu videolara Instagram’dan çekebildiğinizde üzerinde belli oynamaları ve düzeltmeleri de kendinize göre yapabilmeniz mümkün hale geliyor. Bu nedenle Instagram’daki videoları indirebilmek için pratik yöntemler düşünülüyor ve araştırılıyor.

Instagram’dan Video İndirme Programsız olarak gerçekleştirilmek istenildiğinde Savedeo internet adresine bir göz atabilirsiniz. Bu web adresi sayesinde Instagram’dan video ve diğer içerikleri indirebilirsiniz. Bunu yapabilmek için Instagram’daki paylaşımınızın bağlantısını kullanmalısınız: Paylaşım URL’sini Kopyala seçeneği ile bunu uygulamaya geçirebilirsiniz. Savedeo.com sitesinin ana sayfasında bulunan alana bu bağlantıyı yapıştırdıktan sonra videonuzu ilgili bölümün yanında bulunan “download “yazısını tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram’dan Video İndirme Programsız biçimde görüldüğü gibi oldukça pratik bir yöntemle olabilmektedir. Bilgisayarlarınızdan bu işlemi en fazla birkaç dakika içinde yapmanız mümkündür. Ayrıca üstte linki verilen web adresi bu konudaki seçeneklerden yalnızca bir tanesidir. Bu sitenin dışında video dönüştürücü ve kaydedici başka siteler de bulunmaktadır ve onlar aracılığıyla da Instagram’da paylaşılan videoları cihazınıza kaydedebilir artık onları istediğiniz gibi kullanmaya uygun hale getirebilirsiniz. Instagram son zamanların popüler ve eğlenceli sosyal medya platformalarından bir tanesi olarak sık sık yenilenmekte ve bazı özelliklerinde değişikliklere rastlanabilmektedir. Mesela videoların süresi kısa bir süre önce 15 saniye ile sınırlıyken şimdi 60 saniye boyunca video yayınlayabilmek mümkün olmuştur.

09 Mart 2017
Instagram’dan Programsız Video İndirme Nasıl Olur? için yorumlar kapalı
158 kez görüntülendi