İnstagramda Yabancı Kullanıcı Takipçisi Arttırma

İnstagramda Yabancı Kullanıcı Takipçisi Arttırma

Çığ gibi büyüyen teknoloji çağı ve bununla aynı oranda hız kazanan sosyal medya sevdası gün geçtikçe artan bir hırsla büyüyor. Her gün yeni bir sosyal medya hesabı daha hayat buluyor. Bunlardan biriside şüphesiz ki Instagram. Instagram oldukça sosyal ve diğer sosyal medya hesaplarına göre daha kolay sosyalleşebileceğiniz bir hesap. Attığınız bir resmi milyonlara ulaştırabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ne kadar geniş olursa olsun her zaman şöyle bir diğer hesaplara baktığınızda aslında arkadaş çevrenizin o kadarda geniş olmadığını fark ediyorsunuz. 300 350 takipçimiz olduğunda geniş bir arkadaş çevresine sahip olduğunuzu sanan biz aslında yanılıyormuşuz. Tabi ki 1000 arkadaşı olduğundan değil. Kullandığı ya takipçi hileleridir ya da daha çok yabancı takipçisi vardır. Bu nasıl oluyor. Genelde var olan çeşitli takipçi hileleri var. Bunun yani yanı sıra instagramda yabancı kullanıcı beğenileri arttırma için kullanılan uygulamalar. Bizim size önereceğim şeyler biraz daha kapsamlı.

instagram-verileri

En Güzel Fotoğrafınızı Profil Fotoğrafı Yapın

Dikkat çekici ve güzel duruşlu bir fotoğraf insanların ilgisini çekecektir. Ve size daha fazla takipçi kazandıracaktır. Sakın kendinize ait olmayan birinin fotoğraflarını kullanmayın. Veya kedi köpek börtü böcek koymayın.

Profilinizi gözlemeyiniz
Böylece paylaşımlarınızı daha çok insan görecektir. Ve takipçi sayınız hızla artacaktır.

Her gün ilgi alanınıza giren başka insanların fotoğraflarını beğenin ve yorum yapınız

Bu sizin daha çok takipçi kazanmanızı sağlar unutmayın ortalıkta ne kadar çok görünürseniz o kadar takipçileriniz artar. Arkadaşlarınızın arkadaşları da sizi takip etmeye başlayacaktır.

Kişisel fotoğraflarınızı paylaşırken dikkatli olunuz

Eğer yerinde ve düzgün kıyafetli bir paylaşım yapmazsanız bu sizin takipçi kaybetmenize neden olabilir. Aşırı açık ve uygunsuz fotoğraflardan kaçının.

instagram-kullanicilari

Yer bildirimi yapınız

Bu şekilde bulunduğunuz yerdeki başka takipçilerinde alanına girersiniz ve onların da sizi takip etmesini sağlamış olursunuz.

Hesabınızı tanıtacak yerlere ekleyiniz
Mesela web sitenize e-posta adresinize imza olarak ekleyebilirsiniz. Oralardan birçok insan görecektir ve sizi takip edecektir

Hesabınızı facebook ve twitter hesabınıza bağlayınız

Eğer ki Instagram hesabınızı facebook ve twitter hesabınıza bağlarsanız oradaki arkadaşlarınızda Instagram hesabınızı görecek ve sizi takip edeceklerdir

Fotoğraf atın ve seri olunuz


Tabi seri derken dakika başı atmayın gün içerisinde 2 ya da 3 fotoğraf atmamız yeterli olacaktır fakat fotoğraflarınızı atarken zaman dilimine dikkat edin. İnsanların hangi zaman filminde daha aktif olduğuna bakın. Geceleri fotoğraf atmayın.

03 Aralık 2016
İnstagramda Yabancı Kullanıcı Takipçisi Arttırma için yorumlar kapalı
278 kez görüntülendi