instagram’da Yabancı Kullanıcı Beğenileri Arttırma

instagram’da Yabancı Kullanıcı Beğenileri Arttırma

Instagram’da yabancı kullanıcı beğenilerini arttırma artık çok daha kolay.  Günümüzde artık Instagram, Facebook, Twitter ve Snapchat gibi sosyal medya ağlarından kendize ait bir hesap açarak, eğlenceli anlarınızı ölümsüzleştirebilir, bilmediğiniz birçok şeyi keşfedebilir ve hatta kolay yoldan para kazanabilirsiniz. Özellikle de fotoğraf tutkunları için Instagram hesabı açarak, çekmiş oldukları fotoğrafları yükleyip, beğeniler toplamak oldukça keyifli olacaktır. Eğer halihazırda bir Instagram hesabınız varsa, ,instagram’da yabancı kullanıcı takipçi ve beğeni sayınızı daha da arttırmak istiyorsanız, sizlerle paylaşacağımız bu yöntemleri izleyerek Instagram hesabınızı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

instagram

Instagram

Sahip olduğunuz Instagram hesabı, çok daha etkileyici hale gelebilir. Öncelikle yapmanız gereken ilk şey, Hastag veya Etiket kullanımına dikkat etmeniz. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları anahtar kelimelerle kategorileştirerek, başkaların sizleri daha kolay keşfetmesini sağlayabili ve böylece beğeni şansınızı fazlasıyla arttırabilirsiniz.

Bir diğer çözüm yöntemi ise fotoğraflarınızı filtrelemek olacaktır. Görsel açıdan ne kadar etkileyici fotoğraflar paylaşırsanız, doğal olarak paylaşmış olduğunuz fotoğrafların da beğeni sayısı katbekat artacaktır. Early-bird, X-Proll, Camera+ ve Pro HDR gibi uygulamalar fotoğraflarınızı daha çekici hale getirmekte sizlere yardımcı olabilir.

instagram-yabanci-kullanici

instagram Hesabı

Instagram’da yabancı kullanıcı beğenilerini arttırmanın bir diğer yolu da aktif olmak, insanları önemsemek ve kendi camianızı oluşturmaktır. Takip etmiş olduğunuz arkadaşlarınızın fotoğraflarını beğenin, yorumlar yapın ve asla beğenmekten çekinmeyin. Kısacası, takip etmiş olduğunuz insanlara zaman ayırın. Çünkü ne kadar çok kişinin fotoğraflarını beğenirseniz, karşılıklı olarak beğenilir ve paylaşmış olduğunuz fotoğrafları daha geniş kitlelere de yayabilirsiniz.

Instagram’da yabancı kullanıcı beğenileri arttırma konusunda yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi de zamanı önemsemeden Instagram hesabından paylaşımlar yapmaktır. Dünyanın en güzel ve en etkileyici fotoğraflarından birini paylaşmış olsanız bile, bu paylaşımı gecenin bir yarısı ya da sabahın ilk ışıklarında yaparsanız, bu fotoğrafı çok az kişi göreceği için beğenileriniz de doğru orantıda oldukça az ve hatta belki de hiçbir beğeni toplayamayacaktır. Bu nedenle fotoğraflarınızı hafta içi gün ortasında, akşam yemeğinden biraz sonra, özel etkinliklerde, Cuma ve Cumartesi gecelerinde paylaşırsanız, bekelediğinizden çok daha fazla bir beğeni oranını yakalayabilirsiniz.

 

30 Ekim 2016
instagram’da Yabancı Kullanıcı Beğenileri Arttırma için yorumlar kapalı
436 kez görüntülendi