İnstagram’da Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagram’da Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagram kuruluş amacı olarak fotoğraf paylaşım sitesi olarak gözükse de bir çok kullanıcının para kazandığı ve fenomen olduğu bir yer haline gelmiştir. Tabiki sektörde hızlıca ilerlemek isteyenlerin ilk başvurduğu yer takipçi sayısını arttırmak için kullanılan taktikler olur. Peki nasıl takipçi sayısını bir anda yukarılara çekebiliriz? Gelin bu tüyoları birlikte inceleyelim:

instagram-izlenme-hilesi

Tek Tık İle Birçok Takipçi

Son yılların gözdesi olan İnstagram’da hızlı bir şekilde fenomen olmak istiyorsanız ilk yapacaklarınızdan birisi takipçilerinizi artırmak olacaktır. Bunun en kolay yollarından birisi takipçi sayısına göre fiyat biçilen programlardır. İstediğiniz rakamları fiyatına göre tercih edebileceğiniz ve bunun yanında beğenilerinizin de artacağı sistemler o kadar yaygınlaştı ki bu işi yaparken ayrıca dikkatli olunması gerekmektedir. Çünkü bu sektöründe dolandırıcıları vardır ve müşterileri hayal kırıklığına uğratmaktadırlar. En yaygın kullanılanları tercih etmek ve her reklama inanmadan araştırarak güvenilir bir şekilde takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

instagram-takipci-kasma

Sanal ve Gerçek Takipçi Seçeneği

İnstagram takipçi kazanma hilelerine talep arttıkça seçeneklerde artmaya başlamıştır. Robot ya da gerçek takipçi seçenekleri, beğenme sayısını ayarlama, takip edenlerin bulunduğu ülkeleri seçme özellikleri ile kullanışlı bir hal alan bu programlar çeşitli fiyat seçenekleriyle önünüze sunulmuştur.

Bedava Takipçi Kazanma

Sadece para ile değil tek bir tıkla takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bir siteye üye olarak ya da bir programı telefonunuza kurarak takipçi sayını arttırabilirsiniz. Ayrıca çeşitli anketlere katılarak takipçi sayınızda ve beğenileriniz de artış da mümkün.

09 Aralık 2016
İnstagram’da Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır? için yorumlar kapalı
508 kez görüntülendi