İnstagramda Takipçi Silme

İnstagramda Takipçi Silme

Sosyal paylaşım siteleri gün geçtikçe hayatımızda daha da çok yer etmeye başladı her geçen gün artan sosyal paylaşım sitelerinin dedi de her geçen gün artmaya devam ediyor. Özelikle bu ortamları yeni yeni kullananlar için oldukça sıkıntılı bir süreçtir ortama uyum sağlamak ve açılan hesapları yönetmeye çalışmak.

TIME.com stock photos

İnstagram Takipçi Silme

Son zamanların sosyal medya fenomeni instagramdır. İnstağram bir sosyal paylaşım sitesi olmak ile birlikte aynı zamanda fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi paylaşabildiğiniz bir sosyal ağdır. İnstagramda da twitterdaki gibi takipleşme sistemi uygulanmaktadır. Fakat bazen sistemi bilmediğimizden kaynaklı sorunlar ile karşılaşmamız kaçınılmaz oluyor. Mesela bunlardan biri instagram kullanıcıları için takipçi olayında karşımıza çıkıyor. Peki ya istemeden ya da bilmeden yaptığımız bir işlemi ya da hatayı geri alabilmek mümkün mü?

takipci-silme

İnstagramda bazen istemeden bizi takip etmeye başlayan birini kabul ediyoruz bazen yanlışlıkla bazen boşluğumuza gelerek bazen de bilerek izin verdiklerimizin bizi pişman etmesi sebebi ile. Peki bu hatanın geri dönüşü yok mu? Yani yanlışlıkla bizi takip etmesine izin verdiğimiz herhangi bir kişiyi listemizden nasıl çıkarabiliriz? Şimdi size bunu nasıl yapacağınızı basitçe birkaç adımda anlatalım. İlk olarak uygulamaya giriş yapın ve profilinizden takipçi listenizi karşınıza getirin, listeden çıkarmak istediğiniz kişinin profiline tıklayın, çıkan ekranda sağ üst köşede bir ok işareti çıkacak onu tıklayın, yine karşınıza gelen ekrandan kullanıcıyı engelle dediğiniz an instagramdan takipçiniz silinir.

06 Aralık 2016
İnstagramda Takipçi Silme için yorumlar kapalı
332 kez görüntülendi