İnstagramda Takipçi Kontrolü

İnstagramda Takipçi Kontrolü

İnstagram son yılların en popüler sosyal medya mecralarından biri. Her gün kullanıcı ağı gelişmekte olan instagram kullanıcısıysanız, çok fazla takipçiniz var ama kimin sizi talip ettiğini bilmiyor ve takipçilerinizi kontrol etmek istiyorsanız bu yazı tam size göre. İnstagram takipçi kontrolü nasıl yapılır, açıklıyoruz.

instagram-takipci

İnstagram Takipçi Kontrolü: Kimler Sizi Takip Ediyor

Her gün instagram kullanıcılarının sayısı hızla artıyor. Kullanıcılar daha fazla takipçi sayısına ulaşmak içn kimi zaman “takip edeni takip etme” yöntemiyle hareket ediyor. Kısa vadede yüksek miktarda takipçi sayısını elde etmede işe yarar bir yöntem olan geri takip, takipçi kontrolü yapılmadığı takdirde sizin aleyhinize işlemeye başlıyor. Bunu önlemek için kimlerin sizi takibe devam ettiğiniz bilgisine ulaşmak ve ona göre kullanıcı eklemek veya çıkarmanız gerekiyor. Sizin için, takipçilerinizi kontrol edebileceğiniz uygulamaları aşağıda listeledik.

takipci-kazanma-instagram

  • http://twitly.com/instagram-followers/: Hesabınızla giriş yaptığınızda tüm kullanıcıları analiz edip kimin sizi takip ettiğini kimin takipten çıktığını analiz eden bu program ile listelenmiş kullanıcıları sizde takipten çıkabilirsiniz.
  • https://www.instanaliz.com : Kullanıcılar tarafından yeterince güvenilir ve hızlı bulunmasa da takibi bırakan takipçilerinizi listelemek için kullanılabilecek iyi programlardan biri.
  • http://www.instazirve.com : Bu program diğerlerinden farklı bir sistemde çalışıyor. Hesabınızla giriş yaptığınızda sizi takip etmeyen kullanıcıları otomatik olarak belirleyip takipten çıkarıyor. Çok fazla zaman harcamandan takipçi kontrolü sağlamak istiyorsanız bu program tam size göre.
02 Aralık 2016
İnstagramda Takipçi Kontrolü için yorumlar kapalı
352 kez görüntülendi