İnstagram Silinen Arama Geçmişi Nasıl Geri Getirilir ?

İnstagram Silinen Arama Geçmişi Nasıl Geri Getirilir ?

Sosyal medyadaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran İnstagram bünyesine her an yeni değişimler yeni gelişmeler katıyor. Son zamanlarda kazandığı canlı yayın yapabilme özelliği ile gözde program ipini göğüslemiş gibi görünüyor. Peki ya bütün bunların yanında İnstagram silinen arama geçmişini geri getirme gibi bir özelliğin varlığında bahsetsek, nasıl olur?

Kişiler farklı sebeplerden ötürü geçmişini temizlemek eyleminde bulunuyor. Bunun anlamı gerçek bir temizlik olabilir, arkadaş ve ilişki sorunları olabilir, ailevi bir durum söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun sizle, bizler İnstagram’da kendimizce geçerli sebeplerden ötürü arama geçmişimizi siliyor hatta bazen İnstagram hesabımızı tamamen kapatıyoruz.


İnstagram Arama Geçmişi Geri Getirme Nasıl Yapılır ?

Her şeye rağmen bazen pişman olup, daha önce aramış olduğunuz ve kullanıcı ismini ya da gerçek ismini asla hatırlayamadığınız kişi, topluluk ya da kurum için İnstagram silinen arama geçmişini geri getirme gibi bir uygulama henüz karşımıza çıkarmadı. Bunu sağlayabileceğiniz herhangi bir uygulama ya da programa da erişiminiz bu aşamada maalesef bulunmamakta.

Böyle bir durumda yapabileceğiniz tek şey geçmiş aramanızı size hatırlatacak imgelerden yararlanmak olacaktır. Tarih, yer, bağlantılı olduğu kullanıcı isimleri ya da kişiler, bağlı olduğu kurum veya ilgi alanları ile ilgili bildiğiniz şeyler İnstagram silinen arama geçmişi geri getirme fikri kadar basit ve kolay olmasa da bu da takip edebileceğiniz yollardan birdir.

Eğer bu bir eksiklik ise ve bu eksiklikten mustarip olan kişi sayısı kayda değer derecede fazla ise İnstagram yöneticileri mutlaka bununla ilgili bir çalışma yapacaklardır. Söyle de bir dilemma var ki arama geçmişini silme butonu varsa geri getirme butonunun aynı programın bünyesinde olması bizlerce tuhaf bir durum.

16 Şubat 2017
İnstagram Silinen Arama Geçmişi Nasıl Geri Getirilir ? için yorumlar kapalı
147 kez görüntülendi