İnstagramda İphone Telefona Fotoğraf İndirme

İnstagramda İphone Telefona Fotoğraf İndirme

Günümüzde sosyal medyanın ne kadar sık kullanıldığı açıkça ortada. Özellikle sosyal medyada video ve fotoğraf çekim paylaşımları yer almaktadır. Bunun yanı sıra artık canlı yayın özelliği de kullanıcılar tarafından ilgi görmüştür. Peki, bu fotoğrafları nasıl yükleriz sosyal medyaya? Telefonların özelliklerine göre değişiklik gösterse de çok fazla akıl karıştırıcı ve zor seçenekler değildir. Android özellikli telefonlarda ekran görüntüsü alınarak kullanılan siteye vermiş olduğu seçeneklere göre fotoğraf yükleme ve indirme imkânı sunmaktadır. İphone’ da ise instagramda telefona fotoğraf indirme olayı ise tamamen telefonun işletim sistemi olan ios’ un vermiş olduğu özelliklere has bir özelliktir. İos ve  android sisteminin arasındaki fark ise ios InstatSave uygulamasıdır. Bu uygulama sadece instagram için kullanılan bir program değil aksine birçok sosyal medya hesabı için kullanılabilir.

Tabi uygulamayı kullanabilmek için apple store den telefonunuza uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.  Apple kendi programına ait özellikleri belli başlı kendinize ait bilgilerinizi sunmanız halinde bu tarz uygulamaları size ücretsiz indirmenizi sağlıyor. Fotoğraf için ayrı uygulamaları olan bu sistem iphone kendi kullanıcılarına indirilen instagram ve bunun gibi sitelerin kullanılmasında işletim sistemine güvenerek telefonunuza ve programlarına girecek virüsleri direk olarak engelleyecek anti virüs programını sistemin içinde yer vermiştir. Yani ek olarak sizin virüs için program indirme gibi bir zahmetiniz olmuyor.

Iphone Instagram

Sürekli seri halinde üretim yapan iphone sunmuş olduğu fiyat politikası her ne kadar yüksek olarak bulunsa da rakipleri arasında piyasa çıktığından bu zamana denk hemen hemen hiçbir serisinde beklentinin altına kalmamıştır. Aksine rakiplerine oranla her serisinde müşteri potansiyelinin bir o kadar arttırmıştır. Yeni serilerinde fotoğraf çekmek için çeşitli gelişimler göstererek kullanıcılarının beğenisin ide toplamıştır.  Her yeni çıkan sürümde kolaylık sunan apple instagram ve facebook gibi sosyal medyaları kendisi dâhili program gibi telefonda mevcut tutup sizin indirme yapmadan bu programları size kullanma imkânı sunmuştur.

08 Mart 2017
İnstagramda İphone Telefona Fotoğraf İndirme için yorumlar kapalı
155 kez görüntülendi