İnstagramda Galeriden Hikaye Nasıl Eklenir

İnstagramda Galeriden Hikaye Nasıl Eklenir

İnstagram galeriden hikaye ekleme gibi bir çok değişik seçenek ile ilk baştaki sıkıcı halinden sıyrılıor. Facebook instagramı satın aldı ve artık uygulama sıradanlıktan tamamen kurtuldu ve diğer sosyal ağlarda da kıskanılacak özelliklere sahip oldu. İnstagram uygulaması ilk yola çıkışından farklı bir hale büründü ve çok da güzel oldu. Yeni tasarımlar kullanıcılar tarafından çok sevilirken uygulama, kesinlikle kullanıcı isteklerini geri çevirmiyor ve gün geçtikçe kendini geliştiriyor.

Instagramın  hikayeler özelliği, Snapchat Stories’den esinlenilmiş bir özellik olarak karşımıza çıktı. Instagramın hikayeler kısmına fotoğraf atarsanız 24 saat boyunca arkadaşlarınız ana sayfalarının üst kısımda  bu hikayeleri görür  ve 24 saat geçtikten sonra otomatik olarak hikaye silinir. Ayrıca hikayelerinize kimlerin baktığını da görebiliyorsunuz. Hikayeler kısmına daha önceden çekmiş olduğuz fotoğrafı atmak isteyebilirsiniz. İnstagram galeriden hikaye ekleme önem kazanıyor.

Instagram Hikayeye Galeriden Fotoğraf  Nasıl Eklenir?

Instagram uygulamasında hikaye ekleme kısmını açın. Hikaye ekleme bölümünde iken ekranın üst kısmından kaydırma hareketini aşağı doğru yaparsanız galerinizdeki fotoğraflar karşınıza çıkacaktır. Buradan galerinizde olan fotoğrafları ekleyebilirsiniz ancak buradaki püf nokta sadece 24 saat içerisinde çektiğiniz fotoğraflar listeleniyor. 24 saatten daha önce çektiğiniz ve galerideki fotoğrafınızı, Instagram hikayenize eklemek istiyorsanız bunun çözümü galeriden bu fotoğrafınızı açın ve ekran görüntüsünü alın. Ekran görüntüsünü aldığınızda tarih güncel olacağı için Instagram hikayenize ekleyebiliyorsunuz.

İnstagram Hikaye Silme İşlemi

Instagramda paylaşılan hikayeleriniz 24 saat dolduktan sonra otomatik olarak siliniyor.Eğer hemen silmek istiyorsanız  hikayen seçeneğine dokunup ya da profilinize girip profil fotoğrafınıza tıkladığınızda  hikayeniz açılacak, sağ alttaki üç nokta olan simgeye dokunup sili seçin İnstagram galeriden hikaye ekleme gibi silmek de bir o kadar kolay.

 

13 Mart 2017
İnstagramda Galeriden Hikaye Nasıl Eklenir için yorumlar kapalı
62 kez görüntülendi