İnstagram’da Fotoğraf Beğendirme

İnstagram’da Fotoğraf Beğendirme

İnstagram’da fotoğraf beğendirme son dönemlerde gittikçe önem kazanan konulardan bir tanesi. Herkes sosyal medyada fenomen olmak istiyor ve bu listenin başını da genç kullanıcılar çekiyor. Sosyal medyayı uzun zamandır severek kulanıyoruz ama en sevilen uygulamaların başında instagram geliyor. Sebebi belki de görsel içeriklere ağırlık vermesi olabilir. Artık çoğumuz için fotoğraf paylaşmak, hobi haline geldi. Hayatımızın her anını sevdiklerimizle paylaşmak istiyoruz.

İnstagram’da fotoğraf beğendirme nasıl yapılır ?

Durum böyle olunca İnstagram’da fotoğraf beğendirme önemli bir konu halini alıyor. İnsanlara, bizi takip eden takipçilerimize ne kadar popüler olduğumuzu göstermek istiyoruz. Bu durumu fark eden yazılımcılar hemen yeni yazılımlar geliştirdiler. Bu yazılımları telefonunuza yüklüyorsunuz ve kendi İnstagram hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Sonrasında hesabınız bu programın kontrolünde oluyor. Dikkat etmek gereken konu ise şu; Kontrolsuz takip istekleri sebebi ile takip ettiğiniz kişi sayısı 7500’den fazla olduğunda İnstagram sizi spam olarak görüyor ve sizi geçici bir süre engelliyor. Bu engelleme sonrasında hesabınız tamamen bile kapatılabiliyor.

Eğer İnstagram ile çok fazla kişiye ulaşırsanız beğeni alma şansınız o kadar fazla olacak. Öncelikle instagramda olmayan arkadaşlarınızın da dikkatini çekmek için yaptığınız her fotoğraf paylaşımını facebook ile de yapın. Ayrıca twitter kullanıyorsanız orada da paylaşılması seçeneğini işaretlemeniz fazladan insanlara ulaşmanıza ve takipçi sayınız arttırmanıza yardımcı olacaktır. Dolayısı ile beğeni sayınız da artacaktır.

Sanıldığının aksine İnstagramda fotoğraf beğendirme çok da zor değil. Fotoğraflarınızda kolajlar oluşturun. Böylece çok daha fazla beğeni alacaksınız. Arkadaşlarınızı da paylaşın ve mutlaka onları da etiketlemeyi unutmayın. İnstagramda fotoğraf beğendirme sayfaları arasında gezinip değişik fikirler alın. Sizin de fenomen olmamanız için hiçbir sebep yok.

25 Şubat 2017
İnstagram’da Fotoğraf Beğendirme için yorumlar kapalı
200 kez görüntülendi