instagramda En Çok Aranan Kelimeler Nelerdir?

instagramda En Çok Aranan Kelimeler Nelerdir?

instagramda En Çok Aranan Kelimeler Nelerdir?

instagram hesabınız varsa en fazla dikkat ettiğiniz şey şüphesiz takipçi sayınızın artması olacaktır. Paylaşımlarınızın beğenilmesi ve sizi takip edenlerin sayısının çoğalması ile paylaşım yapma alışkanlığınız da artacaktır. Hem belki de instagram hesabı üzerinden yaptığınız bu paylaşımlar sayesinde bir internet fenomeni bile olabilirsiniz. Bu nedenle paylaşımlarınızın altında kullanacağınız hashtaglerin yani etiketlerin popüler ve instagramda en çok aranan kelimeler arasında olması gerekmektedir. Paylaşımlarınızın altında kullandığınız hashtagler yani etiketler ne kadar doğru ve çok olursa sizi takip edenlerin sayısının artmasına neden olacaktır. Bunun için de etiketlerinizin instagram üzerinde en çok aranan ve kullanılan kelimelerden olması gerekir. Bunun için de hem Türkçe hem de İngilizce birçok popüler kelime, hashtagler vardır. İşte en çok aranan bazı Türkçe kelimeler,

instagram-en-begenileler

 Türkçe instagramda en çok aranan kelimeler arasında

#istanbullovers #istanbullove #instagramTurkiye #igistanbul #Turkey #Turkiye #istanbuldayasam #istanbullife #istanbul #izmir #Antalya #Mersin #instagramtr #instagramTurkey #Konya #lifeinism #Denizli #tagsforhearts #Eskisehir #TC #Eskişehir #Samsun #Gaziantep #Bodrum #tr #Bursa #Alanya #igturkey.

instagram hesabı üzerinden ayrıca popüler olan İngilizce kelimeler de vardır.

Bunlar da instagram üzerinde en çok aranan hashtagler yani kelimelerdir. Bunları da paylaşımlarınızda kullanırsanız takipçi sayınızı artırabilirsiniz. İşte bunlardan bazıları, #nature #TagsForLikes #tree #twilight #beach #sun #flowers #flower #cat #cats #dog #puppy #girl #girls #love #love #couple #cute #friend #friends #fun  #goodmorning #morning #day #goodnight #night #nighttime #newyears #newyearsday #party #partying #fun #birthday #bday #baby #babies #adorable #art #illustration #photography #photo #photos #instagram #instagrammers #igers #food #foodporn #yum #like #like4like #comment #comment4comment gibi kelimeleri de paylaşım durumunuza göre kullanabilirsiniz.

instagram-begeni

İnstagram beğeni ve yorumlar oldukça önemlidir. Takipçi sayınızı artırmak ve instagram hesabı üzerinden paylaşımlarınızın beğenilmesini istiyorsanız kullanacağınız popüler ve aranan kelimelere dikkat etmek gerekir. Paylaşımlarınızın altına en fazla 30 hashtag kullanabiliyorsunuz. Paylaştığınız fotoğraf veya videonun türüne göre en fazla aranan kelimeleri hashtag olarak kullanmalısınız. Bunların içinde de instagramda en çok aranan kelimeler varsa işte o zaman takipçi sayınızın hızla artmaması için bir neden de yok demektir.

 

 

 

 

22 Ekim 2016
instagramda En Çok Aranan Kelimeler Nelerdir? için yorumlar kapalı
535 kez görüntülendi