Instagramda Bol Hashtag İle Çok Beğeni Kazanma Yolları

Instagramda Bol Hashtag İle Çok Beğeni Kazanma Yolları

İnstagram da beğeni kazanma yolları nelerdir ? Instagram artık hepimiz için vazgeçilmez bir sosyal medya hesabı haline dönüştü. Bazıları takipçi sayısı ya da beğeni kazanmak gibi durumları önemsemezken bazıları bu durumu önemsemekte ve bunun için birçok yöntem kullanmaktadır. İşte bu yöntemleri yazımızın devamında görebileceğiz.

Paylaşılan Fotoğrafın Altına Bol Hashtag

Hashtag yapıldığı zaman o konu ile ilgili bir sayfa oluşur ve o hashtag’i etiketleyen kullanıcıların eklemiş olduğu fotoğraflar aynı sayfada gözükür. Böylece sizin fotoğrafınız birçok kullanıcı tarafından görüntülenir ve beğenilir.

Beğeni Kazanma Ve Takipçi Sayısının Artması İşini Yapan Özel Kişilerin Varlığı

instagram-begeni-kazanma

Takibe takip ya da beğeniye beğeni mantığı ile hareket eden ya da bu işten kazanç sağlayan kişilerin varlığı ile de beğeni sayısını arttırmak mümkün. Tabi bu yolun ne kadar doğru olduğu tartışılır bir konu.

En Doğal Yol İse Hayat Akışında Yapılan Günlük İşleri Renkli Hale Getirmek

FAIRFAX, CA - DECEMBER 18: The Instagram logo is displayed on an Apple iPhone on December 18, 2012 in Fairfax, California. Users of the popular photo-sharing app Instagram are angered over language in Instagram's new terms of service that states that a business may use any of the users photographs in advertising without compensation to the user. The policy is set to go into effect on January 16, 2013. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)

Aslında sosyal medya hesaplarının hepsi için geçerli olan bir ayrıntı sosyal medyada renkli bir kişi olmaktır. Ancak ınstagram için bu durum daha da önemlidir çünkü sadece fotoğraf paylaşımı yapılan bir sosyal medya hesabında kendinizi renkli göstermek biraz zor olabilir. Bunun da en kısa yolu yapılan her işin fotoğrafının çekilmesi, renklerinin değiştirilerek daha şairane başka bir deyişle daha romantik bir hale büründürülmesidir.

26 Kasım 2016
Instagramda Bol Hashtag İle Çok Beğeni Kazanma Yolları için yorumlar kapalı
452 kez görüntülendi