instagramda Beğendiğiniz Fotoğrafı Nasıl Paylaşırsınız?

instagramda Beğendiğiniz Fotoğrafı Nasıl Paylaşırsınız?

instagramda Beğendiğiniz Fotoğrafı Nasıl Paylaşırsınız?

instagram bireyler için vazgeçilmez bir sosyal ağ olarak kullanılmaya devam edilmekte. Neredeyse herkes günümüzde instagram kullanıcısı ya da her geçen gün kayıt olmaya devam ediyor. Yaşlı, genç demeden herkesin kullandığı bu sosyal ağ da bireyler neredeyse günlük hayatlarının tamamını paylaşarak popüler olduklarını düşünüyor.

instagram-fotograf-paylasma-programlari

Bireylerin açtıkları instagram hesabı ile birlikte günümüzün en popüler sosya ağına katılmaları da sadece birkaç dakikalarını alıyor. Ancak gelen güncellemeler ve uygulamanın her yeni gün değişmesi ile birlikte kullanıcılar bazı adımları oluştururken zorlanıyor. Hem teknolojinin avantajlarından yararlanmak isteyen bireyler hemde bu günümüzün en büyük sosyal ağlarından biri olan instagram’ın inceliklerini öğrenmeye çalışıyor. Bu aşama da karşılaşılan en büyük sorunlardan birisi ise İnstagramda bireylerin beğendikleri fotoğrafları nasıl paylaşıcaklarını bilememelerinden kaynaklanıyor.

instagram’da fotoğraf paylaşma takip edilecek  birkaç adımdan sonra oluşturulabilecek oldukça kolay bir uygulama. Şöyle ki instagram uygulaması ile birlikte kullanıma sunulan ve bu uygulamaya destek nitelikte çalışan pek çok sistem ortaya konuldu. Layout, PicSart, Boomerang gibi instagram ile birlikte çalışan pek çok uygulamada bireyler tarafından tercih edilmeye başlandı. Bu uygulamalar ile birlikte instagram’da oluşturmak istediğiniz adımlara destek sağlamanız kolaylaştırıldı.

instagram-fotograf-kar-agac

Repost’ta bu amaçla oluşturulan uygulamalardan bir tanesi. Nedir bu Repost denilcek olursa eğer, tam da bireylerin yaşadığı sıkıntıları çözebilmek amacıyla ortaya çıkmış durumda. Instagramda beğendiğiniz bir fotoğrafı kendi profilinizde paylaşmanızı ve böylece sizi takip eden arkadaşlarınızında o fotoğrafı görmesine yardımcı olan bir uygulama. Tek yapmanız gereken Android ya da İos işletim sistemine sahip cihazınızdan GooglePlay ya da Appstore’ a girerek Repost uygulamasını indirmeniz olacak. Uygulamayı indirdikten sonra aynı Instagram gibi giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir fotoğrafı beğenip paylaşmak istediğinizde ise tekrar bu uygulamaya giriş yaparak paylaşmak istediğiniz sayfadaki  paylaşım URL’sini kopyalayarak kendi ekranınıza yapıştırabilir ve bu sayede paylaşmak istediğiniz fotoğrafı takipçilerinizinde görmesine yardımcı olabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra birkaç deneme ile birlikte kullanabileceğini bu sistem sonrasında ana sayfanızda paylaştığınız fotoğrafta da bunu Repost uygulaması ile sağladığınıza dair bir yazı gözükmekte.

24 Ekim 2016
instagramda Beğendiğiniz Fotoğrafı Nasıl Paylaşırsınız? için yorumlar kapalı
489 kez görüntülendi