İnstagrama Giriş Nasıl Yapılır?

İnstagrama Giriş Nasıl Yapılır?

İnstagram giriş yapmak için öncelikle bir instagram hesabı açmanız gerekiyor. Artık yediden yetmişe herkesin instagram hesabı var, hatta yeni doğan bebekler, evcil hayvanlar adına bile instagram açılıyor. İnstagram bu kadar popüler olunca haliyle insanlar nasıl instagrama girerim diye araştırıyor. İnstagram applestore ve googleplayden ücretsiz indirebileceğiniz en popüler uygulamalar arasında. İnstagramı indirdikten sonra yapmanız gereken bir hesap açmak. Uygulamaya girdiğinizde size bir hesabınız varsa kullanıcı adı ve şifreniz sorulur. Eğer yoksa eposta veya facebook adresiniz ile instagrama üye olabilirsiniz. Böylece hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda instagram hesabınıza girebilir, takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarına bakabilir, fotoğraf paylaşabilirsiniz.

İnstagram Giriş Yapmak

İnstagram uygulaması getirdiği son güncellemeler ile daha popüler bir hal aldı. Anlık fotoğraf paylaşmak için geliştirilen hikaye seçeneği, canlı yayın yapma imkanı instagramı diğer uygulamaların bir yerde toplandığı popüler bir uygulama haline getirdi. Bir telefon uygulaması olan instagram en çok indirilen ücretsiz uygulamalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Durum böyle olunca instagram giriş için sadece akıllı telefonlar değil bilgisayarlardan hesabı yönetme seçeneği de kullanıcıların hizmetine sunuldu. İnstagram kullanıcı adı ve şifrenizle bilgisayarınızdan instagram.com adresine girip kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza girerek buradan fotoğraf paylaşma dışında her özelliği kullanabilirsiniz.

Şarkıcıların, futbolcuların, siyasilerden yoğun bir şekilde kullandığı instagram için siz de kullanıcı adı ve şifrenizle telefonlardan, tabletlerden, bilgisayarlardan kolaylıkla instagrama girebilirsiniz. İnstagram giriş yaparak fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşabilir, sevdiğiniz ünlüleri takip edebilir, onların fotoğraflarına yorum yapabilirsiniz. Hikaye özelliğini kullanarak 24 saat takipçileriniz görebileceği hikayeleri takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Hatta instagram hesabınızdan canlı yayın yaparak özel anları takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Son güncellemeler ile birçok sosyal medya hesabının da önüne geçen instagram daha birçok özelliği getirecek gibi görünüyor.

18 Şubat 2017
İnstagrama Giriş Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
132 kez görüntülendi