Instagram Yorum Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Yorum Hilesi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya özellikle son dönemlerde Instagram, birçok amaç için tercih edilen bir mecra haline geldi. Fenomen olmak ise bazılarının en büyük hayali. Bunun için çok kullanılan filtreleri tercih etmek, hashtag kullanımını doğru yapmak ve işe yarar paylaşımlarda bulunmak gerekiyor. Fakat bazen ne yaparsanız yapın ön sıralarda yer alamazsınız.

Instagram, bazı hileler ile takipçi sayınızı, beğeni sayınızı ve yorum miktarınızı yükselterek ‘Keşfet’ kısmına düşmenize yardımcı oluyor. Siz de sesinizi bu şekilde daha çok kişiye duyurarak neden Instagram’da ön sıralarda yer almayasınız ki?

instagama-reklam-vermek

Yorum Hilesi Yapma

İşin en önemli noktası, aktif bir profilinizin olması. Paylaşımlarınızın altında daha fazla yorum görmek elbette sizin de hakkınız. Bunu sağlamak adına ücretli ya da ücretsiz birkaç girişimde bulunabilirsiniz. Bilmeniz gereken bir nokta var ki, ücretsiz bazı siteler profilinize zarar verebilir. Çünkü hiçbir site kendi çıkarları olmadan size bu hizmeti sağlamaz. Size takipçi kazandırırlar ancak kendileri de profilinizi istedikleri şekilde kullanırlar. Günde yaklaşık olarak 20 takipçiniz olmasını sağlarlar. İyi hoş ama siz de kendi isteğiniz dışında, sizin gibi bu sitelere kayıt olan kişileri takip etmeye, beğenmeye ve yorum atmaya başlarsınız. Sürekli devam eden bir durum olduğunda ise Instagram şüphelenerek, profilinize spam cezası ile yaptırım uygulayabilir.

instagram

Belirtilen sebeplerden dolayı Instagram yorum hilesi ücretsiz yapıldığı zaman bazı sorunlara neden olabiliyor. Ücretli hizmetleri daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü ücretli hizmetler, Instagram’ın izin verdiği biçimde ve profesyonel yazılımcılar tarafından hazırlanır. Ücretsiz yapılan işlemde şifre, mail adresi gibi bilgiler istenir fakat ücretli işlemlerde asla özel bilgileriniz istenmez. Herhangi bir yere giriş yapmanız gerekmez. Bilinçli olarak takipçi yönlendirdikleri için bir sorunla karşılaşmazsınız ve Instagram’dan spam cezası ile yaptırıma maruz kalmazsınız. Güvenilir bir yorum hilesi ile daha çok kişiye ulaşacak, daha çok sesinizi duyurabileceksiniz.

Bildiğiniz gibi yorum hilesi dışında beğeni, takip gibi hileler de mevcut. Onlar için de aynı şey geçerli. Sağlıklı bir Instagram hesabı için dikkatli olmanızda fayda var.

25 Kasım 2016
Instagram Yorum Hilesi Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
1.807 kez görüntülendi